RolnikInfo.pl
Rolnicy. Podlasie - Gienek i Andrzej

Gienek i Andrzej/Facebook

"Rolnicy. Podlasie": Gienek i Andrzej podczas codziennej pracy

12 Maja 2021

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

Gienek i Andrzej znani z programu "Rolnicy. Podlasie" oprócz tego, że występują w popularnym programie, chętnie dzielą się z widzami tym, co się dzieje u nich w gospodarstwie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dziś fani rolników mieli okazję zobaczyć pracę ze zwierzętami. Pod postem nie obyło się bez niemiłych komentarzy.

Jak przekazali Gienek z Andrzejem do ich codziennych obowiązków należy między innymi karmienie zwierząt, które można zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych w mediach społecznościowych. Rolnicy powiadomili także, że czekają obecnie na lepszą pogodę, by móc wyprowadzić zwierzęta na pastwiska. 

- Czekamy na lepszą pogodę, by wyprowadzić krowy i konie na pastwiska - dodali rolnicy. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Pod nowym postem Gienka i Andrzeja pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci zachwycali się pięknymi zwierzętami rolników. Uwaga internautów została zwrócona także na to, jak ciężką pracę wykonują Gienek i Andrzej. Pod zdjęciami można przeczytać wiele ciepłych słów i życzeń dla młodszego rolnika i jego ojca. Jednak nie tylko. 

"Sprzedać parę zwierzaków i nie dziadować na belarke"

- Sprzedać parę zwierzaków i nie dziadować na belarke - pojawiło się pod postem rolników w mediach społecznościowych odnosząc się do zbiórki na belarkę. 

Przypomnijmy, AGROunia po wizycie u Gienka i Andrzeja założyła w sieci zbiórkę na belarkę dla rolników. Jak można przeczytać na stronie zbiórki, w zeszłym sezonie prasa do słomy i siana uszkodziła się, a jak wiadomo, praca bez odpowiedniego sprzętu, jest niezwykle ciężka. Pod koniec kwietnia >tutaj< wspominaliśmy o tym, że zostało już niewiele, by uzbierać pełną kwotę, aż w końcu udało się. 

- Mamy to. Udało nam się. Wielu mówiło, że nam się nie uda, że nie dacie rady. Pomożemy wam, dołożymy się, ale osiągnąć sukces będzie bardzo ciężko [...], ale jednak silniejsza jest wola pomagania, niż hejtu i podkładania nóg. Udało nam się uzbierać pełną sumę, którą wyznaczyliśmy na belarkę dla Andrzeja i Gienka - ogłosił w zeszłym tygodniu Michał Kołodziejczak, lider AGROunii. 

I rzeczywiście udało się, a na stronie zbiórki można zobaczyć, że wpłacono już 66 430 zł z 65 000 zł.

Fot. Gienek i Andrzej/Facebook

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: Gienek i Andrzej/ Facebook, AGROunia/Facebook, Zrzutka

Podobne artykuły

gienek i andrzej

Wieś

Gienek i Andrzej wrócili. Mają nowe plany, przekazali ważne ogłoszenie

Czytaj więcej >
droga

Wieś

Bez uprzedzenia zaorał drogę do domu sąsiadki. Ucierpią inni rolnicy?

Czytaj więcej >
zboże

Wieś

Recydywista miał okraść rolnika. Skrył się w zbożu

Czytaj więcej >
piwnica

Wieś

Rolnik naprawiał rurę w piwnicy. Doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Andrzej

Wieś

Tylko u nas: Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" wyznał ile kobiet oczarował [WIDEO]

Czytaj więcej >
śmigłowiec LPR Gienek i Andrzej

Wieś

Śmigłowiec LPR u Gienka i Andrzeja. Nagłe zasłabnięcie sąsiada

Czytaj więcej >