Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > "Rolnicy. Podlasie": Gienek i Andrzej podczas codziennej pracy
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.06.2022 02:02

"Rolnicy. Podlasie": Gienek i Andrzej podczas codziennej pracy

Rolnicy. Podlasie - Gienek i Andrzej
Gienek i Andrzej/Facebook

Jak przekazali Gienek z Andrzejem do ich codziennych obowiązków należy między innymi karmienie zwierząt, które można zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych w mediach społecznościowych. Rolnicy powiadomili także, że czekają obecnie na lepszą pogodę, by móc wyprowadzić zwierzęta na pastwiska. 

- Czekamy na lepszą pogodę, by wyprowadzić krowy i konie na pastwiska - dodali rolnicy. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Pod nowym postem Gienka i Andrzeja pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci zachwycali się pięknymi zwierzętami rolników. Uwaga internautów została zwrócona także na to, jak ciężką pracę wykonują Gienek i Andrzej. Pod zdjęciami można przeczytać wiele ciepłych słów i życzeń dla młodszego rolnika i jego ojca. Jednak nie tylko. 

"Sprzedać parę zwierzaków i nie dziadować na belarke"

- Sprzedać parę zwierzaków i nie dziadować na belarke - pojawiło się pod postem rolników w mediach społecznościowych odnosząc się do zbiórki na belarkę. 

Przypomnijmy, AGROunia po wizycie u Gienka i Andrzeja założyła w sieci zbiórkę na belarkę dla rolników. Jak można przeczytać na stronie zbiórki, w zeszłym sezonie prasa do słomy i siana uszkodziła się, a jak wiadomo, praca bez odpowiedniego sprzętu, jest niezwykle ciężka. Pod koniec kwietnia >tutaj< wspominaliśmy o tym, że zostało już niewiele, by uzbierać pełną kwotę, aż w końcu udało się. 

- Mamy to. Udało nam się. Wielu mówiło, że nam się nie uda, że nie dacie rady. Pomożemy wam, dołożymy się, ale osiągnąć sukces będzie bardzo ciężko [...], ale jednak silniejsza jest wola pomagania, niż hejtu i podkładania nóg. Udało nam się uzbierać pełną sumę, którą wyznaczyliśmy na belarkę dla Andrzeja i Gienka - ogłosił w zeszłym tygodniu Michał Kołodziejczak, lider AGROunii. 

I rzeczywiście udało się, a na stronie zbiórki można zobaczyć, że wpłacono już 66 430 zł z 65 000 zł.

Fot. Gienek i Andrzej/Facebook

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Gienek i Andrzej/ Facebook, AGROunia/Facebook, Zrzutka