RolnikInfo.pl
Emilia - Rolnicy Podlasie

Ranczo Laszki/Youtube

Emilia z "Rolnicy. Podlasie": "Akcja obornik" w Laszkach

8 Maja 2021

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

W sieci pojawiło się kolejne nagranie Emilii znanej wszystkim widzom programu "Rolnicy. Podlasie". Tym razem młoda rolniczka pokazała, jak wygląda "akcja obornik" w Laszkach.

Emilia Korolczuk, młoda rolniczka znana z programu "Rolnicy. Podlasie" za pośrednictwem platformy YouTube na bieżąco pokazuje swoim fanom, co dzieje się u niej w gospodarstwie. Tym razem na najnowszym nagraniu można zobaczyć "akcję obornik".

"Akcja obornik"

W najnowszym nagraniu można zobaczyć "akcję obornik" w gospodarstwie Emilii w Laszkach. 

- Już jesteśmy przygotowani, zwierzaki są też częściowo przygotowane, bo trzeba było wyprowadzić Czarną i Niebieską ze stodoły. Kozy mają też rozebrane zagrody, będą później przegonione - opowidała o przygotowaniach do akcji młoda rolniczka.

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Jak pokazywała Emilia na nagraniu, niemalże wszystkie zagrody zostały rozebrane przed akcją. Pozostały jedynie te, w których przebywają młode kozy oraz zagroda dla Helci, która wczoraj urodziła. Jak zawsze podczas oglądania nagrań przygotowanych przez Emilię widzowie mogą dowiedzieć się, co się dzieje u jej ukochanych zwierząt, o których młoda rolniczka opowiada z pełnym zaangażowaniem. 

Po wywiezieniu obornika od Czarnej i Niebieskiej, zwierzęta "wróciły do siebie". Wtedy w Laszkach rozpoczęto wywożenie obornika z koziarni. Jak zdradziła młoda rolniczka, u niej w gospodarstwie przy pomocy małego traktorka wywozi się obornik z koziarni i wrzuca go na rozrzutnik. Zdaniem Emilii taki sposób jest najlepszy.

Widzowie zachwyceni 

- Podziwiam tę dziewczynę, dba o zwierzęta, ma pasję i nie narzeka. Nie prosi o pomoc finansową. Przygarnia zaniedbane zwierzęta - napisała jedna z internautek pod nagraniem Emilii. 

Pochlebnych słów na temat młodej rolniczki w komentarzach pod nagraniem nie brakuje. Widzowie są zachwyceni jej gospodarnością i tym, z jaką pasją i miłością podchodzi do wszystkich swoich zwierząt. Internauci nie mogli nie zwrócić uwagi także na to, jak dużo obowiązków ma rolniczka, która już niedługo zostanie mamą. 

Przypomnijmy, Emilia w połowie lutego bieżącego roku zdradziła, że zostanie mamą. Młoda rolniczka w rozmowie z mediami przyznała, że na 3 czerwca ma wyznaczony termin porodu. Co więcej, Emilia zdradziła, że już wybrała imię dla dziecka - dziewczynka otrzyma na imię Laura

Całe nagranie Emilii zamieszczamy poniżej. 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: YouTube/Ranczo Laszki

Aneta WasilewskaAutor

Absolwentka filologii ukraińskiej.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

wiejski cmentarz

Wieś

Na wiejskim cmentarzu zniszczono nie tylko drzewa. Parafia otrzymała karę finansową

Czytaj więcej >
grzyby

Wieś

Policjant wybrał się z dzieckiem na grzyby. Doszło do nietypowego spotkania

Czytaj więcej >
pożar stodoła

Wieś

Pożar stodoły. Policja aresztowała właścicielkę posesji

Czytaj więcej >
polsat rolnictwo

Wieś

Polsat zapowiedział nowy program o rolnictwie. Na wieś pojadą mieszkańcy miast

Czytaj więcej >
gospodarstwo agroturystyczne

Wieś

Tragedia w gospodarstwie agroturystycznym. Tajemnicza śmierć seniorów

Czytaj więcej >
petycja rolnik info

Wieś

Rolnicy "niezaradni i zacofani"? Petycja przeciwko kłamliwemu wizerunkowi w telewizji

Czytaj więcej >