Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > Wypadek podczas prac przy pozyskaniu drewna w lesie. Nie żyje 66-latek
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 07.05.2021 02:00

Wypadek podczas prac przy pozyskaniu drewna w lesie. Nie żyje 66-latek

Wypadek - policja
KPP Biłgoraj

Jak przekazała młodsza aspirant Joanna Klimek z Komedy Powiatowej Policji w Biłgoraju, w czwartek 6 kwietnia bieżącego roku do Komisariatu Policji w Józefowie wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w obrębie kompleksu leśnego w okolicach miejscowości Bukownica doszło do śmiertelnego wypadku. 

Wpadek podczas pozyskiwania drewna 

Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami funkcjonariuszy policji, podczas prac związanych z pozyskiwaniem drewna mężczyzna zasłabł i wypadł z pojazdu. 66-letni mieszkaniec Biłgoraja, który kierował ciągnikiem marki Ursus, zmarł na miejscu zdarzenia. Jak przekazała młodsza aspirant Joanna Klimek z Komedy Powiatowej Policji w Biłgoraju, ciągnik zatrzymał się na drzewie. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Po zdarzeniu prokuratura podjęła decyzję o zabezpieczeniu ciała 66-letniego mężczyzny do badań sekcyjnych, dzięki którym możliwe będzie wskazanie przyczyny śmierci.

Policja będzie wyjaśniać okoliczności zdarzenia 

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez młodszą aspirant Joannę Klimek z KPP w Biłgoraju, obecnie pod nadzorem prokuratury funkcjonariusze policji ustalają dokładnie przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku. 

Tragiczne w skutkach zdarzenia 

Jak niedawno informowaliśmy, pod koniec kwietnia bieżącego roku w miejscowości Brzezie (woj. małopolskie) doszło do tragicznego wypadku. Jak powiadomili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ujeździe, kierowca ciągnika został przygnieciony przez maszynę. Niestety, pomimo szybkiego udzielenia pomocy, mężczyzny nie dało się uratować. Więcej na temat tego zdarzenia można przeczytać >tutaj<. 

Tragiczny w skutkach finał miało także zdarzenie w miejscowości Janowice (woj. kujawsko-pomorskie), gdzie kierowca motocykla wjechał w tył ciągnika rolniczego. Młody mężczyzna na skutek zderzenia doznał poważnych obrażeń i został przewieziony do szpitala. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować, o czym więcej pisaliśmy >tutaj<. 

Fot. Google Maps

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Policja