RolnikInfo.pl
Wypadek - policja

KPP Biłgoraj

Wypadek podczas prac przy pozyskaniu drewna w lesie. Nie żyje 66-latek

7 Maja 2021

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

Na terenie kompleksu leśnego Bukownica (woj. lubelskie) doszło do nieszczęśliwego wypadku. Jak przekazali funkcjonariusze z KPP w Biłgoraju, 66-letni mężczyzna najprawdopodobniej zasłabł i wypadł z ciągnika. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Jak przekazała młodsza aspirant Joanna Klimek z Komedy Powiatowej Policji w Biłgoraju, w czwartek 6 kwietnia bieżącego roku do Komisariatu Policji w Józefowie wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w obrębie kompleksu leśnego w okolicach miejscowości Bukownica doszło do śmiertelnego wypadku. 

Wpadek podczas pozyskiwania drewna 

Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami funkcjonariuszy policji, podczas prac związanych z pozyskiwaniem drewna mężczyzna zasłabł i wypadł z pojazdu. 66-letni mieszkaniec Biłgoraja, który kierował ciągnikiem marki Ursus, zmarł na miejscu zdarzenia. Jak przekazała młodsza aspirant Joanna Klimek z Komedy Powiatowej Policji w Biłgoraju, ciągnik zatrzymał się na drzewie. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Po zdarzeniu prokuratura podjęła decyzję o zabezpieczeniu ciała 66-letniego mężczyzny do badań sekcyjnych, dzięki którym możliwe będzie wskazanie przyczyny śmierci.

Policja będzie wyjaśniać okoliczności zdarzenia 

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez młodszą aspirant Joannę Klimek z KPP w Biłgoraju, obecnie pod nadzorem prokuratury funkcjonariusze policji ustalają dokładnie przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku. 

Tragiczne w skutkach zdarzenia 

Jak niedawno informowaliśmy, pod koniec kwietnia bieżącego roku w miejscowości Brzezie (woj. małopolskie) doszło do tragicznego wypadku. Jak powiadomili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ujeździe, kierowca ciągnika został przygnieciony przez maszynę. Niestety, pomimo szybkiego udzielenia pomocy, mężczyzny nie dało się uratować. Więcej na temat tego zdarzenia można przeczytać >tutaj<. 

Tragiczny w skutkach finał miało także zdarzenie w miejscowości Janowice (woj. kujawsko-pomorskie), gdzie kierowca motocykla wjechał w tył ciągnika rolniczego. Młody mężczyzna na skutek zderzenia doznał poważnych obrażeń i został przewieziony do szpitala. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować, o czym więcej pisaliśmy >tutaj<. 

Fot. Google Maps

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: Policja

Aneta WasilewskaAutor

Absolwentka filologii ukraińskiej.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

grzegorz puda

Wiadomości

Grzegorz Puda skrytykował poprzedni rząd. Stanowcze słowa z mównicy sejmowej

Czytaj więcej >
trąba powietrzna pogoda

Wiadomości

Pomorze: trąba lądowa nad wsią. IMGW ostrzega przed trudnymi warunkami pogodowymi

Czytaj więcej >
kołodziejczak agrounia

Wiadomości

Kołodziejczak zajął stanowisko w sprawie wniosku PSL. Nie kryje dezaprobaty

Czytaj więcej >
grzyby

Wiadomości

Wykręcać czy odcinać? Wybitny specjalista dementuje popularne mity o grzybach

Czytaj więcej >
kontrole

Wiadomości

Wzmożona liczba kontroli w gospodarstwach. Wszystko przez skargi i donosy na rolników

Czytaj więcej >
ustawa

Wiadomości

Rekompensaty ws. stanu wyjątkowego. Rząd podjął decyzję

Czytaj więcej >