Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Józef z "Rolnik szuka żony" odpowiedział hejterom. Odwołał się do swojego życia prywatnego
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:37

Józef z "Rolnik szuka żony" odpowiedział hejterom. Odwołał się do swojego życia prywatnego

rolnik szuka żony
Facebook / Rolnik szuka żony fani programu / fot. Józef Bednarczyk

Józef z "Rolnik szuka żony" napisał przy fotografii: 

- Pozdrawiam serdecznie Wszystkich komentujących moje życie prywatne ze spaceru wokół murów obronnych Twierdzy Zamość! [pis. oryg.]

Józef z "Rolnik szuka żony" odpowiedział hejterom

Józef nie miał niestety szczęścia w programie i nie nawiązał nici porozumienia z kobietami, które zaprosił do swojego domu. Z Apolonią, Ewą i Grażyną nie utrzymuje obecnie kontaktu. Mężczyzna nie porzucił jednak swoich marzeń o znalezieniu miłości po zakończeniu Rolnik szuka żony.

W jednym z naszych wcześniejszych tekstów podawaliśmy, że rolnik odszukał swoją drugą połówkę i okazała się być nią urocza Ukrainka. Dla portalu pomponik.pl Józef wyznał: 

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-3]

- Jest młodsza o 14 lat, kochana, wspaniała, ma na imię Nela. Poznaliśmy się przez portal randkowy i razem mieszkamy. Przeniosłem się do niej w okolice Łucka i jest pięknie. To poważny związek, i kto wie, czy nie skończy się ślubem. Polki się na mnie nie poznały, to musiałem szukać kobiety mojego życia za granicą.

Nowiny dotyczące życia prywatnego Józefa odbiły się szerokim echem w polskim internecie, a wiele osób - nie zawsze przychylnie - komentowało sytuację mężczyzny. Rolnik znany jest jednak z bardzo pogodnego podejścia do życia, co można było zaobserwować we wpisie na jednej z grup społecznościowych poświęconych serialowi Rolnik szuka żony:

Czasem słońce, czasem deszcz

Rolnik Józef swoim optymistycznym podejściem do życia cały czas pokazuje hejterom, że każdy jest kowalem swojego losu, a po burzy zawsze wychodzi słońce. Podobnego zdania jest wielu internautów, którzy skomentowali fotografię Józefa: 

- komentującymi proszę się nie przejmować, jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził [pis. oryg.]

- Miłości życzę i szczęścia. Tylko spełniony, szczęśliwy człowiek, życzy drugiej osobie wszystkiego co najlepsze. Trzymam kciuki za miłość [pis. oryg.]

- Wszystkiego dobrego Panie Józefie. Dużo zdrowia i miłości. [pis. oryg.]

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Facebook, pomponik.pl