RolnikInfo.pl
belarka

Facebook / Agrounia; Rolnik Info - materiały własne

"Gdzie podziękowania dla darczyńców?" Onopiukowie zabrali głos ws. belarki

5 Lipca 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Belarka, która pojawiła się w Plutyczach w gospodarstwie Gienka i Andrzeja Onopiuków, wzbudziła ogrom emocji wśród internautów i fanów serialu Rolnicy. Podlasie. W sieci pojawiały się setki słów wsparcia, jak i przykre komentarze, wśród których niektórzy internauci drwili, że prasa belująca została zepsuta już po kilku dniach.

W komentarzach pod najnowszym postem słynnych rolników z Podlasia padły zarzuty o to, że Gienek i Andrzej nie opublikowali jeszcze podziękowania dla darczyńców i działaczy Agrounii. Pod jedną z tego typu opinii rolnicy zabrali głos, pisząc:

- Spokojnie niedługo zobaczycie film [pis. oryg. - przyp. red.]

Nie podziękowali za belarkę?

Belarka - słowo to w związku z Gienkiem i Andrzejem z Plutycz zostało w ostatnich dniach wymienione przez wszystkie przypadki we wszystkich możliwych kontekstach. Rolnicy z Podlasia doskonale poznali smak popularności i jego krzywego odbicia, jakim jest internetowy hejt.

W sobotę 3 lipca 2021 roku na profilu Gienka i Andrzeja Onopiuków pojawił się post, w którym gospodarze zaprosili swoich fanów do obejrzenia sianokosów na reaktywowanym kanale na portalu YouTube.com.

gminy

Podwyżki opłat w 94,5% gmin? Koszty uderzą również w rolników

CZYTAJ DALEJ

Choć mogłoby się wydawać, że internetowa dyskusja w komentarzach dotyczyć będzie najnowszego filmu, to w centrum zainteresowań internautów pojawiła się - nie będzie to zaskoczeniem - słynna belarka, kupiona i przywieziona do Plutycz przez działaczy Agrounii.

a

Wśród internautów powstało niemałe zamieszanie, czy Gienek i Andrzej publicznie podziękowali za ofiarowaną maszynę, czy też nie. Niestety, również w tego typu dociekaniach nie zabrakło przykrych słów.

Niekończący się strumień gorzkich słów

Niektórzy fani podkreślali, że dopytywanie się o oficjalne podziękowania samo w sobie jest już oznaką nietaktu; inni wskazywali na to, że kwaśne komentarze są dowodem na to, że wiele osób zazdrości Gienkowi i Andrzejowi nowej maszyny.

W pewnym momencie Gienek i Andrzej (lub też osoba, która zajmuje się administrowaniem profilu) próbowali uspokoić zwaśnionych fanów, sugerując, że odpowiedni film związany z podziękowaniami pojawi się w sieci w stosownym czasie.

aa

Choć podziękowanie za prezent ze strony obdarowanego zawsze należy do dobrego tonu, to gorzkie słowa, które padają pod adresem Gienka i Andrzeja mogą zupełnie niepotrzebnie stawiać ich w złym świetle.

Za Gienkiem i Andrzejem powtórzymy: spokojnie - rolnicy z Podlasia z pewnością są uradowani wspaniałym prezentem, na którego temat z pewnością będą nie raz opowiadali swoim fanom.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: Facebook

Magdalena WięckowskaAutor

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: magdalena.wieckowska@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

wiejski cmentarz

Wieś

Na wiejskim cmentarzu zniszczono nie tylko drzewa. Parafia otrzymała karę finansową

Czytaj więcej >
grzyby

Wieś

Policjant wybrał się z dzieckiem na grzyby. Doszło do nietypowego spotkania

Czytaj więcej >
pożar stodoła

Wieś

Pożar stodoły. Policja aresztowała właścicielkę posesji

Czytaj więcej >
polsat rolnictwo

Wieś

Polsat zapowiedział nowy program o rolnictwie. Na wieś pojadą mieszkańcy miast

Czytaj więcej >
gospodarstwo agroturystyczne

Wieś

Tragedia w gospodarstwie agroturystycznym. Tajemnicza śmierć seniorów

Czytaj więcej >
petycja rolnik info

Wieś

Rolnicy "niezaradni i zacofani"? Petycja przeciwko kłamliwemu wizerunkowi w telewizji

Czytaj więcej >