RolnikInfo.pl

Facebook / Agrounia; Rolnik Info - materiały własne

"Gdzie podziękowania dla darczyńców?" Onopiukowie zabrali głos ws. belarki

19 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Belarka, która pojawiła się w Plutyczach w gospodarstwie Gienka i Andrzeja Onopiuków, wzbudziła ogrom emocji wśród internautów i fanów serialu Rolnicy. Podlasie. W sieci pojawiały się setki słów wsparcia, jak i przykre komentarze, wśród których niektórzy internauci drwili, że prasa belująca została zepsuta już po kilku dniach.

W komentarzach pod najnowszym postem słynnych rolników z Podlasia padły zarzuty o to, że Gienek i Andrzej nie opublikowali jeszcze podziękowania dla darczyńców i działaczy Agrounii. Pod jedną z tego typu opinii rolnicy zabrali głos, pisząc:

- Spokojnie niedługo zobaczycie film [pis. oryg. - przyp. red.]

Nie podziękowali za belarkę?

Belarka - słowo to w związku z Gienkiem i Andrzejem z Plutycz zostało w ostatnich dniach wymienione przez wszystkie przypadki we wszystkich możliwych kontekstach. Rolnicy z Podlasia doskonale poznali smak popularności i jego krzywego odbicia, jakim jest internetowy hejt.

W sobotę 3 lipca 2021 roku na profilu Gienka i Andrzeja Onopiuków pojawił się post, w którym gospodarze zaprosili swoich fanów do obejrzenia sianokosów na reaktywowanym kanale na portalu YouTube.com.

Choć mogłoby się wydawać, że internetowa dyskusja w komentarzach dotyczyć będzie najnowszego filmu, to w centrum zainteresowań internautów pojawiła się - nie będzie to zaskoczeniem - słynna belarka, kupiona i przywieziona do Plutycz przez działaczy Agrounii.

undefined

Wśród internautów powstało niemałe zamieszanie, czy Gienek i Andrzej publicznie podziękowali za ofiarowaną maszynę, czy też nie. Niestety, również w tego typu dociekaniach nie zabrakło przykrych słów.

Niekończący się strumień gorzkich słów

Niektórzy fani podkreślali, że dopytywanie się o oficjalne podziękowania samo w sobie jest już oznaką nietaktu; inni wskazywali na to, że kwaśne komentarze są dowodem na to, że wiele osób zazdrości Gienkowi i Andrzejowi nowej maszyny.

W pewnym momencie Gienek i Andrzej (lub też osoba, która zajmuje się administrowaniem profilu) próbowali uspokoić zwaśnionych fanów, sugerując, że odpowiedni film związany z podziękowaniami pojawi się w sieci w stosownym czasie.

undefined

Choć podziękowanie za prezent ze strony obdarowanego zawsze należy do dobrego tonu, to gorzkie słowa, które padają pod adresem Gienka i Andrzeja mogą zupełnie niepotrzebnie stawiać ich w złym świetle.

Za Gienkiem i Andrzejem powtórzymy: spokojnie - rolnicy z Podlasia z pewnością są uradowani wspaniałym prezentem, na którego temat z pewnością będą nie raz opowiadali swoim fanom.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Facebook

Tagi:

Podobne artykuły

Wieś

Dramatyczne sceny w Plutyczach, Gienek zabrany przez policję. AGROunia obiecuje pomoc
Czytaj więcej >

Wieś

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję
Czytaj więcej >

Wieś

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" spełnia swoje marzenia. Do stada dołączyła nowa cieliczka
Czytaj więcej >

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Gienek i Andrzej podczas codziennej pracy
Czytaj więcej >

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Wielkie zmiany u rolników w Plutyczach
Czytaj więcej >

Wieś

Pokazała zdjęcie po pracy w oborze. Internauta: "Rolnicy tylko dopłaty biorą i wszystko im Unia daje"
Czytaj więcej >
Magdalena Więckowska

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]