RolnikInfo.pl
belarka

Facebook / Agrounia; Rolnik Info - materiały własne

"Gdzie podziękowania dla darczyńców?" Onopiukowie zabrali głos ws. belarki

5 Lipca 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Belarka, która pojawiła się w Plutyczach w gospodarstwie Gienka i Andrzeja Onopiuków, wzbudziła ogrom emocji wśród internautów i fanów serialu Rolnicy. Podlasie. W sieci pojawiały się setki słów wsparcia, jak i przykre komentarze, wśród których niektórzy internauci drwili, że prasa belująca została zepsuta już po kilku dniach.

W komentarzach pod najnowszym postem słynnych rolników z Podlasia padły zarzuty o to, że Gienek i Andrzej nie opublikowali jeszcze podziękowania dla darczyńców i działaczy Agrounii. Pod jedną z tego typu opinii rolnicy zabrali głos, pisząc:

- Spokojnie niedługo zobaczycie film [pis. oryg. - przyp. red.]

Nie podziękowali za belarkę?

Belarka - słowo to w związku z Gienkiem i Andrzejem z Plutycz zostało w ostatnich dniach wymienione przez wszystkie przypadki we wszystkich możliwych kontekstach. Rolnicy z Podlasia doskonale poznali smak popularności i jego krzywego odbicia, jakim jest internetowy hejt.

W sobotę 3 lipca 2021 roku na profilu Gienka i Andrzeja Onopiuków pojawił się post, w którym gospodarze zaprosili swoich fanów do obejrzenia sianokosów na reaktywowanym kanale na portalu YouTube.com.

gminy

Podwyżki opłat w 94,5% gmin? Koszty uderzą również w rolników

CZYTAJ DALEJ

Choć mogłoby się wydawać, że internetowa dyskusja w komentarzach dotyczyć będzie najnowszego filmu, to w centrum zainteresowań internautów pojawiła się - nie będzie to zaskoczeniem - słynna belarka, kupiona i przywieziona do Plutycz przez działaczy Agrounii.

a

Wśród internautów powstało niemałe zamieszanie, czy Gienek i Andrzej publicznie podziękowali za ofiarowaną maszynę, czy też nie. Niestety, również w tego typu dociekaniach nie zabrakło przykrych słów.

Niekończący się strumień gorzkich słów

Niektórzy fani podkreślali, że dopytywanie się o oficjalne podziękowania samo w sobie jest już oznaką nietaktu; inni wskazywali na to, że kwaśne komentarze są dowodem na to, że wiele osób zazdrości Gienkowi i Andrzejowi nowej maszyny.

W pewnym momencie Gienek i Andrzej (lub też osoba, która zajmuje się administrowaniem profilu) próbowali uspokoić zwaśnionych fanów, sugerując, że odpowiedni film związany z podziękowaniami pojawi się w sieci w stosownym czasie.

aa

Choć podziękowanie za prezent ze strony obdarowanego zawsze należy do dobrego tonu, to gorzkie słowa, które padają pod adresem Gienka i Andrzeja mogą zupełnie niepotrzebnie stawiać ich w złym świetle.

Za Gienkiem i Andrzejem powtórzymy: spokojnie - rolnicy z Podlasia z pewnością są uradowani wspaniałym prezentem, na którego temat z pewnością będą nie raz opowiadali swoim fanom.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: Facebook

Podobne artykuły

emilka

Wieś

Fani Emilki zaskoczeni nową wiadomością. W "Rolnicy. Podlasie" pojawi się nowa bohaterka

Czytaj więcej >
pożar

Wieś

Awaria kombajnu. Sześć hektarów zboża poszło z dymem

Czytaj więcej >
gienek rolnicy podlasie

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Gienek trafił do szpitala. Przerwano nagrania

Czytaj więcej >

Wieś

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję

Czytaj więcej >
śmieci

Wieś

Zostawił stertę śmieci na łące rolnika. Zdradził go mały szczegół

Czytaj więcej >
odrolnienie

Wieś

Rolniczka chce zablokować odrolnienie ziemi. Zaskakujący powód

Czytaj więcej >