Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Andrzej pokazał zwiezione kostki siana. "Belarka już się popsuła?"
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 20.06.2022 02:02

Andrzej pokazał zwiezione kostki siana. "Belarka już się popsuła?"

gienek i andrzej
Facebook / Gienek i Andrzej; YouTube / Rolnik Info

W ostatnim czasie o Gienku i Andrzeju znanych z serialu Rolnicy. Podlasie było głośno za sprawą nowej belarki, którą otrzymali od członków Agrounii. Choć zakup maszyny został sfinansowany z datków, to wiele osób nadal nie może pogodzić się z faktem, że Onopiukowie dostali tak kosztowny prezent. W ostatnim czasie Andrzej pokazał fotografię zwożonych przez siebie kostek siana.

Niektórym internautom nie przeszkodziło to w uszczypliwym skomentowaniu zdjęcia:

- Belarka już się popsuła, że kostki robisz?

Niekończący się hejt przez belarkę

Nowa belarka znajduje się już w Plutyczach - do gospodarstwa Andrzeja i Gienka Onopiuków dostarczyli je członkowie Agrounii ze swoim liderem Michałem Kołodziejczakiem.

Podlascy rolnicy nie kryli zaskoczenia i radości z powodu nowej maszyny - po długim czasie marzenie Andrzeja wreszcie się spełniło.

Poza słowami wsparcia i gratulacjami tego samego dnia w sieci pojawiło się wiele gorzkich komentarzy, w których internauci krytykowali fakt, że Onopiukowie otrzymali nową prasę belującą.

W pierwszym wpisie po ostatniej wizycie Agrounii w Plutyczach na facebookowym profilu bohaterów serialu Rolnicy. Podlasie opublikowano fotografię ukazującą kostki siana zwożone przez Andrzeja do gospodarstwa.

Internauci zaczęli dopytywać, czy rolnicy rzeczywiście używają nowej maszyny - niestety, również i w tym przypadku wiele komentarzy wyrażało pogardę i niechęć wobec Gienka i Andrzeja.

Gorzkie słowa w sieci

Wśród niemiłych słów, jakie padły na profilu Gienka i Andrzeja, mogliśmy przeczytać m.in.:

>

Padły również zaskakujące słowa:

>

Jeden z komentatorów - być może żartobliwie - wysnuł podejrzenie, że przyjazd belarki był wydarzeniem tylko na potrzeby mediów:

>

Wśród internautów pojawiły się głosy, że kostki siana przedstawione na fotografii zostały wykonane jeszcze przed przyjazdem nowej prasy belującej.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Facebook / Gienek i Andrzej