Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > KRUS ogłasza nowość. Skorzystać mogą dzieci rolników
Magdalena Maffioli
Magdalena Maffioli 15.10.2023 13:02

KRUS ogłasza nowość. Skorzystać mogą dzieci rolników

ojciec z dziećmi
unsplash.com

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) ogłasza nową edycję konkursu e-learningowego, zatytułowanego „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. To już piąta odsłona inicjatywy, która ma na celu promowanie bezpiecznych praktyk związanych zarówno z pracą, jak i zabawą na obszarze gospodarstwa rolnego. Tym razem szczególną uwagę skierowano na najmłodszych - dzieci rolników.

 

Edukacja i zabawa. KRUS ma na celu szerzyć bezpieczne praktyki na wsi

Głównym celem konkursu jest propagowanie wśród dzieci rolników bezpiecznych nawyków związanych z codziennym życiem na wsi. Konkurs nie tylko ma za zadanie szerzenie edukacji, ale również zachęca możliwością zdobycia atrakcyjnej nagrody, jaką jest jedna z 50 hulajnóg, które czekają na swoich szczęśliwych zdobywców.

Warunki uczestnictwa i nowości regulaminowe

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie dzieci rolników urodzone w latach 2009-2017, które wcześniej nie zdobyły nagrody w poprzednich edycjach. Kluczowym elementem jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie. To ważne zabezpieczenie, które gwarantuje bezpieczeństwo uczestników.

 

Jak zdobyć hulajnogę z KRUS? Prosty plan krok po kroku

Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy muszą przejść przez kilka prostych kroków. Po zrealizowaniu kursu dostępnego na stronie prewencja.krus.gov.pl, należy pomyślnie przejść test końcowy. Następnie, po pobraniu certyfikatu ukończenia kursu i formularza zgłoszeniowego, należy wypełnić dane dziecka oraz uzyskać podpis rodzica lub opiekuna prawnego. 

Wypełniony formularz i certyfikat można przesłać tradycyjną pocztą na adres KRUS w Warszawie lub drogą elektroniczną na dedykowany adres e-mail z dopiskiem w tytule: „Kurs e-learningowy dla dzieci”.

 

źródło: KRUS

Tagi: KRUS