rolnicy podlasie
Facebook / Gienek i Andrzej
Autor Magdalena Więckowska - 11 Lutego 2021

Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" w sądzie. "Zazdrość nie zna granic"

Andrzej Onopiuk, znany z serialu "Rolnicy. Podlasie", w środę 10 lutego stawił się na rozprawie w Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim. Choć w facebookowym wpisie nie podano, nad jaką sprawą pochyli się sąd, to fani bez uprzedzeń wsparli swojego ulubionego rolnika setkami pozytywnych komentarzy.

Ojciec i syn - Gienek i Andrzej - zyskali wielką popularność i sympatię ze strony widzów dzięki uczestnictwu w hitowym serialu "Rolnicy. Podlasie" emitowanym na kanale Fokus TV. Mimo to sława okazała się dla nich mieć również gorzki posmak.

Gwiazda "Rolnicy. Podlasie" w opałach

Już od pewnego czasu na facebookowym profilu Gienka i Andrzeja pojawiają się wpisy informujące internautów o aktualnej sytuacji w Plutyczach. Poza radosnymi odwiedzinami fanów programu w gospodarstwie Gienka i Andrzeja dochodzi też do bardzo przykrych momentów.

Są nimi m.in. pozwy sądowe, których autorami są najprawdopodobniej sąsiedzi rolników. Na tym jednak nie koniec - Gienka i Andrzeja wizytował wiele razy sanepid, a w końcu doszło do sytuacji, w której Andrzej Onopiuk został oskarżony o pobicie policjanta.

Pierwsza rozprawa sądowa Andrzeja miała miejsce 28 grudnia 2020 roku. Kolejne spotkanie w sądzie odbyło się w środę 10 lutego i miało prawdopodobnie dotyczyć rzekomego pobicia policjanta.

KRIR apeluje o zrównanie wysokości świadczeń na kwarantannie i izolacjiKRIR apeluje o zrównanie wysokości świadczeń na kwarantannie i izolacjiCzytaj dalej

Jak stwierdził młodszy z Onopiuków w jednym z wywiadów dla lokalnego portalu bielsk.eu, kolejne dwie sprawy mają odbyć się jednego dnia - 12 lutego 2021 roku. Pod fotografią przedstawiającą Andrzeja pod Sądem Rejonowym w Bielsku zamieszczono opis:

Dzisiaj trudny dzień dla Andrzeja. Zmierzenie się ze sprawą w wymiarze sprawiedliwości. Trzymajcie kciuki

Ogromne wsparcie internautów

Profil rolników z Podlasia cieszy się na Facebooku niemałą popularnością. Post dotyczący sprawy sądowej Andrzeja nie przeszedł bez echa - fani programu "Rolnicy. Podlasie" solidarnie wsparli rolnika, przekazując mu setki komentarzy pełnych wsparcia. Internauci napisali:

Panie Andrzeju trzymajcie się mam takich sąsiadów wiem jak to jest tylko się im nie dać

oby wygrana Andrzeju ludzka zazdrość nie zna granic

Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy

Na obecną chwilę nie wiadomo, z jakim skutkiem skończyła się sprawa Andrzeja w Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Następny artykuł