Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Wzruszający gest Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie". Kubek z autografem na licytację dla małego Filipka
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:37

Wzruszający gest Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie". Kubek z autografem na licytację dla małego Filipka

andrzej rolnicy podlasie
Facebook / Gienek i Andrzej

Andrzej Onopiuk dał się poznać jako człowiek, który bardzo ceni towarzystwo najmłodszych. Fani mogli niejednokrotnie oglądać rolnika spędzającego czas ze swoimi siostrzeńcami: Niną i Kacperkiem. Jak widać, Andrzej nie pozostaje obojętny również na los innych dzieci. 

Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" i kubek z autografem

Wielkie zmiany zaczynają się od małych gestów, o czym można przekonać się, zaglądając na facebookowy profil Gienka i Andrzeja Onopiuków. Między postami na temat ich codziennego życia i zmagań z rzeczywistością, fani często mogą przeczytać historie dzieci, których rodzice zbierają fundusze na kosztowne leczenie.

Nie inaczej rzecz ma się z małym Filipkiem, którego los poruszył również serce Andrzeja Onopiuka. Filip Łukaszuk ma rok, jednakże w swoim krótkim życiu przeszedł więcej niż niejeden dorosły.

Chłopiec jest chory na SMA i - jak podają informacje opublikowane na internetowej grupie wsparcia - zbiera fundusze na najdroższy lek na świecie.

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-3]

Rodzice Filipka zwrócili się o pomoc do Andrzeja znanego z serialu Rolnicy. Podlasie. Andrzej podpisał swoim autografem kubek prezentujący kadr ze znanego programu.

Teraz przedmiot może być wylicytowany przez fanów, a cały dochód zostanie przeznaczony na potrzeby Filipka. 

Mały wielki gest

Choć można powiedzieć, że podpisanie kubka autografem nie jest wielką rzeczą, to istotność tego czynu kryje się gdzie indziej - Andrzej i Gienek są osobami, które zawsze znajdą czas dla drugiego człowieka.

Jest to bezcenna wartość zwłaszcza w czasach, gdy każdy z nas pędzi do swoich codziennych obowiązków, gdy umykają rzeczy najważniejsze, takie jak rodzina, solidarność i otwartość na bezinteresowną pomoc. 

Na facebookowej grupie poświęconej Filipkowi możemy przeczytać: 

- Na licytację wystawiam kubek od kultowych bohaterów programu Rolnicy z Podlasia. Kubek jest podpisany przez Pana Andrzeja, który tak jak My wszyscy trzyma kciuki za Naszego Wojownika >Zaczynamy licytację od 25zł Koniec licytacji 18.03.2021 o godzinie 21 [pis. oryg.]

Kubek został finalnie wylicytowany za 255 złotych. O sprawie Filipka można przeczytać pod >tym< linkiem. 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Facebook / Gienek i Andrzej, Facebook / Licytacje dla Filipka Łukaszuka