andrzej rolnicy podlasie
Facebook / Gienek i Andrzej
Autor Magdalena Więckowska - 19 Marca 2021

Wzruszający gest Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie". Kubek z autografem na licytację dla małego Filipka

Andrzej i Gienek Onopiukowie z wielką chęcią angażują się we wszelkie rodzaje pomocy osobom chorym i potrzebującym. W najnowszym wpisie na facebookowym profilu gwiazd serialu "Rolnicy. Podlasie" możemy przeczytać, że Andrzej przekazał kubek ze swoim autografem na licytację na leczenie chorego Filipka.

Andrzej Onopiuk dał się poznać jako człowiek, który bardzo ceni towarzystwo najmłodszych. Fani mogli niejednokrotnie oglądać rolnika spędzającego czas ze swoimi siostrzeńcami: Niną i Kacperkiem. Jak widać, Andrzej nie pozostaje obojętny również na los innych dzieci.

Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" i kubek z autografem

Wielkie zmiany zaczynają się od małych gestów, o czym można przekonać się, zaglądając na facebookowy profil Gienka i Andrzeja Onopiuków. Między postami na temat ich codziennego życia i zmagań z rzeczywistością, fani często mogą przeczytać historie dzieci, których rodzice zbierają fundusze na kosztowne leczenie.

Nie inaczej rzecz ma się z małym Filipkiem, którego los poruszył również serce Andrzeja Onopiuka. Filip Łukaszuk ma rok, jednakże w swoim krótkim życiu przeszedł więcej niż niejeden dorosły.

Chłopiec jest chory na SMA i - jak podają informacje opublikowane na internetowej grupie wsparcia - zbiera fundusze na najdroższy lek na świecie.

Pogoda oszalała? IMGW wydał ostrzeżenia dla części regionów w krajuPogoda oszalała? IMGW wydał ostrzeżenia dla części regionów w krajuCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

Rodzice Filipka zwrócili się o pomoc do Andrzeja znanego z serialu Rolnicy. Podlasie. Andrzej podpisał swoim autografem kubek prezentujący kadr ze znanego programu.

Teraz przedmiot może być wylicytowany przez fanów, a cały dochód zostanie przeznaczony na potrzeby Filipka.

Mały wielki gest

Choć można powiedzieć, że podpisanie kubka autografem nie jest wielką rzeczą, to istotność tego czynu kryje się gdzie indziej - Andrzej i Gienek są osobami, które zawsze znajdą czas dla drugiego człowieka.

Jest to bezcenna wartość zwłaszcza w czasach, gdy każdy z nas pędzi do swoich codziennych obowiązków, gdy umykają rzeczy najważniejsze, takie jak rodzina, solidarność i otwartość na bezinteresowną pomoc.

Na facebookowej grupie poświęconej Filipkowi możemy przeczytać:

- Na licytację wystawiam kubek od kultowych bohaterów programu Rolnicy z Podlasia. Kubek jest podpisany przez Pana Andrzeja, który tak jak My wszyscy trzyma kciuki za Naszego Wojownika >Zaczynamy licytację od 25zł Koniec licytacji 18.03.2021 o godzinie 21 [pis. oryg.]

Kubek został finalnie wylicytowany za 255 złotych. O sprawie Filipka można przeczytać pod >tym< linkiem.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Facebook / Gienek i Andrzej, Facebook / Licytacje dla Filipka Łukaszuka

Następny artykuł