Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > Jechał ładowarką na pole. Przejechał leżącego w trawie mężczyznę
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:41

Jechał ładowarką na pole. Przejechał leżącego w trawie mężczyznę

KPP w Tarnowskich Górach
KPP w Tarnowskich Górach

Trwa wyjaśnianie przyczyn śmiertelnego wypadku, do którego doszło w województwie śląskim. Jak powiadomili funkcjonariusze policji, kierowca ładowarki, jadąc na pole, przejechał leżącego w trawie mężczyznę.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w minioną środę, 14 lipca bieżącego roku. Zgłoszenie w sprawie wpłynęło przed godziną 11:00 do dyżurnego z KPP w Tarnowskich Górach. Jak przekazano, na drodze gruntowej łączącej się z ulicą Cmentarną w Nakle Ślaskim doszło do śmiertelnego wypadku.

Śmiertelny wypadek w Tarnowskich Górach

Jak powiadomili funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach, na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano policjantów oraz grupę dochodzeniowo–śledczą.

Wstępnie udało się ustalić, że 55-latek, który siedział za kierownicą ładowarki marki Volvo, jadąc na pole, najechał na mężczyznę leżącego w wysokiej trawie. Niestety, 62-letni mieszkaniec Tarnowskich Gór nie przeżył.

- Kierowca ładowarki był trzeźwy. Mieszkańcowi powiatu tarnogórskiego ponadto pobrano krew do badań, aby między innymi sprawdzić, czy w chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem środków odurzających - powiadomili funkcjonariusze.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia

Ciało zmarłego zostało zabezpieczone przez prokuratora do sekcji. Obecnie funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności śmiertelnego wypadku.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: Policja

Tagi: Policja