Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Spontaniczna akcja. Kolejna niespodzianka dla Gienka i Andrzeja z Plutycz
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 18.06.2022 02:02

Spontaniczna akcja. Kolejna niespodzianka dla Gienka i Andrzeja z Plutycz

AGROunia/FB
AGROunia/FB

Ledwie opadły emocje po przekazaniu belarki dla Andrzeja i Gienka znanym wszystkim z programu "Rolnicy. Podlasie", a w Plutyczach kolejny raz uśmiech zagościł na twarzach rolników. Tym razem Andrzej może się cieszyć z nowego tura.

Przypomnijmy, jeszcze pod koniec czerwca rolnicy z AGROunii pojawili się w Plutyczach, by oficjalnie przekazać belarkę. Zakup nowej maszyny dla Gienka i Andrzeja był możliwy dzięki internetowej zbiórce założonej przez AGROunię.

Jak informowaliśmy >tutaj< na Podlasiu doszło także do "historycznego" momentu, gdy powstała pierwsza bela. To właśnie ten moment przyczynił się do tego, że dziś w Plutyczach Andrzej otrzymał kolejny prezent.

Czym Andrzej będzie zbierać bele?

- Wiele razy pytaliście o to czym Andrzej będzie zbierał bele. Macie odpowiedź - pojawiło się dziś na profilu AGROunii w mediach społecznościowych.

Jak się okazało, do AGROuni zgłosił się właściciel firmy Insemica Partner, który zaproponował przekazanie Andrzejowi tura. Do tej spontanicznej akcji, jak przekazał Piotr Kołodziejczak z AGROunii, doszło, gdy właściciel firmy obejrzał nagranie z pierwszego belowania w Plutyczach.

Dzięki pracy osób zebranych dziś na Podlasiu możliwe było przekazanie tura już tydzień po otrzymaniu belarki. Na transmisji prowadzonej dziś przez AGROunię Andrzej podziękował wszystkim zebranym i nie ukrywał, że tur ułatwi mu pracę w gospodarstwie.

- Tyle hejtu i zazdrości, ale my widzimy to co dobre i pozytywne - podsumowała AGROunia.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: AGROunia/FB