rolnik szuka żony
Instagram.com / Magdalena_Bator
Autor Magdalena Więckowska - 23 Marca 2021

Magda z "Rolnik szuka żony" przekazała radosną wiadomość. Wraz z Kubą oczekują pierwszego dziecka

Magda, rolniczka z ostatniej edycji hitowego programu "Rolnik szuka żony" znalazła miłość w ramionach rolnika Kuby. Wbrew pierwotnym zapowiedziom, kobieta przeprowadziła się do swojego partnera. Magdalena zamieściła w sieci w ostatnim czasie wzruszającą fotografię z sesji ciążowej - widać na nim, że para już wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Magda z Rolnik szuka żony spełnia tym samym swoje marzenia, o których niejednokrotnie mówiła podczas programu. W komentarzach do wpisu rolniczki pojawiło się wiele ciepłych słów ze strony internautów.

Magda z "Rolnik szuka żony" wkrótce powita na świecie swoje dziecko

W opisie do fotografii, która została zamieszczona instagramowym profilu Magdaleny Bator możemy przeczytać:

- Oczekiwanie, troska, ciekawość - wszystko to poprzedza poznanie nowego człowieka [pis. oryg.]

Pod fotografią prezentującą Magdalenę i Jakuba w czułym objęciu pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, w których internauci gratulowali parze spełnienia swojego marzenia o wspólnym potomku.

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

- Dużo zdrowia i miłości państwu życzę :) Szczerze kibicowałam! Piękne zwieńczenie tego uczucia. [pis. oryg.]

- Gratulacje wyglada Pani olśniewająco [pis. oryg.]

W poszukiwaniu miłości

Magdalena nie miała początkowo szczęścia w miłości. Jej pierwsze małżeństwo szybko się rozpadło, lecz rolniczka nie traciła nadziei, że w końcu znajdzie kogoś, przy kim zechce spędzić resztę swojego życia.

Poza życiem uczuciowym w programie Rolnik szuka żony podkreślała, że kocha swoją pracę i nie wyobraża sobie porzucenia swoich codziennych zajęć na wsi i prowadzenia rodzinnego gospodarstwa.

Po wybraniu trójki kandydatów i zaproszeniu ich do swojego domu Magdalenę spotkało gorzkie rozczarowanie - twierdziła bowiem, że zaproszeni mężczyźni lepiej bawią się między sobą i nie są zainteresowani poważnym związkiem.

W międzyczasie rolniczka przeczytała przysłane do siebie listy jeszcze raz. Wśród nich znalazła nadawcę, który wkrótce skradł jej serce. Życie Magdaleny zmieniło się od tamtego czasu diametralnie - trzeba przyznać, że jedynie w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

rolnik szuka żony

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Instagram / Magdalena_Bator

Następny artykuł