Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > "Rolnik szuka żony". Anna Derbiszewska urodziła, znamy płeć i imię dziecka
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 15.05.2024 16:44

"Rolnik szuka żony". Anna Derbiszewska urodziła, znamy płeć i imię dziecka

Anna i Jakub
fot. Instagram/Ania Derbiszewska

Anna Derbiszewska z programu "Rolnik szuka żony" urodziła swoje pierwsze dziecko. Wiadomość o narodzinach przekazali nie sami świeżo upieczeni rodzice, lecz produkcja programu. Pierwsze dziecko Anny i Jakuba to śliczny chłopiec. Wiemy, jakie imię nadali mu rodzice.
 

"Rolnik szuka żony". Tam poznali się Anna i Jakub

Ulubiony program widzów telewizyjnej jedynki "Rolnik szuka żony", to produkcja, w której możliwe jest nawiązanie bliskiej relacji z drugą osobą. Już nie raz mieliśmy okazję podziwiać jak pary z "Rolnika" stawały na ślubnym kobiercu, a potem na świat przychodziły ich dzieci.

W ostatniej odsłonie matrymonialnego programu to właśnie Ani Derbiszewskiej udało się odnaleźć księcia z bajki- Jakuba Manikowskiego. Rolniczka zgłosiła się do programu jako rozwódka, której serce złamał cudzoziemiec, który jak się okazało, zabrał nogi za pas, jak tylko otrzymał dokumenty. 36-latce nie łatwo było nawiązać bliską relację z mężczyzną.

Wszyscy się mylili. Tak zarabia Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony"

Ania Derbiszewska została mamą

Rolniczka jednak nie zamknęła całkowicie swojego serca. W programie poznała Kubę, z którym początkowo trzymała na dystans. Z każdym kolejnym odcinkiem u Ani i jednego z trzech kandydatów w jej gospodarstwie, można było dojrzeć iskrę w oczach. Z tej iskierki narodziła się miłość.

Minął rok od wyemitowania pierwszego odcinka "Rolnik szuka żony", a życie Ani wywróciło się o 180 stopni. Anna przez ten czas zdążyła zaręczyć się z Jakubem, a jakiś czas potem para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Właśnie nadszedł dzień, w którym na świat przyszedł syn Ani i Kuby.

Syn pary otrzymał perskie imię

Wiadomość o narodzinach syna Anny i Jakuba pojawiła się w mediach społecznościowych w środę 15 maja. Nowinę przekazała produkcja "Rolnik szuka żony", przy okazji dopisując pod postem, iż jest to około 600-setne dziecko narodzone, dzięki parom poznanym w programie na całym świecie.

Przedstawiamy Wam Dariusza. Synka Ania Derbiszewska i Jakub Manikowski z 10. edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka! - czytamy w opisie produkcji programu pod zdjęciem na Instagramie.

Dariusz to imię pochodzenia perskiego. W tym języku brzmiało „Darayavahusz” i oznaczało „ten, który podtrzymuje dobro”. Redakcja Rolnik Info dołącza się do życzeń i gratulujemy narodzin syna Ani i Jakuba.