Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > "Rolnik szuka żony". Dorota pochwaliła się zdjęciem tuż przed porodem
Redakcja RolnikINFO
Redakcja RolnikINFO 04.07.2024 19:58

"Rolnik szuka żony". Dorota pochwaliła się zdjęciem tuż przed porodem

None
fot. instagram.com/bully_b33

Dziesiąta edycja popularnego programu "Rolnik szuka żony" przyniosła nieoczekiwany zwrot akcji w życiu Waldemara i Doroty. Choć początkowo ich drogi się rozeszły, los sprawił, że odnaleźli się ponownie, tworząc związek pełen uczucia.

Najpierw była Ewa...

Waldemar, który na początku programu skupił swoją uwagę na innej kandydatce, ostatecznie odkrył, że jego serce należy do Doroty. Ta niespodziewana zmiana uczuć doprowadziła do powstania pary, która teraz oczekuje wspólnego potomka.

Oboje mają już dzieci z poprzednich związków - synów. Teraz jednak z niecierpliwością wyczekują narodzin swojej córeczki, która będzie owocem ich miłości. Ta radosna nowina przyniesie wiele zmian w ich życiu, w tym przeprowadzkę Doroty i jej syna do gospodarstwa Waldemara

Urocza informacja

Dorota, aktywna w mediach społecznościowych, podzieliła się z fanami zdjęciem ukazującym jej ciążowy brzuszek, co wywołało falę gratulacji i ciepłych słów od obserwujących. Para nie ukrywa swojego szczęścia i przygotowań do nowej roli - Waldemar pracuje nad urządzeniem pokoju dla maleństwa.

Wiadomość o ciąży dotarła do Waldemara w wyjątkowy sposób. Jak zdradził w wywiadzie, Dorota wybrała walentynki na przekazanie mu tej radosnej nowiny. Będąc wtedy w Szczecinie, Waldemar nie spodziewał się takiej niespodzianki. Dorota czekała półtora miesiąca, aby mieć pewność co do płci dziecka, zanim podzieliła się tą informacją z partnerem.

Zrzut ekranu 2024-07-4 o 19.53.57.png
fot. Instagram.com/bully_b33

Prawdziwa miłość?