Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > "Rolnik szuka żony". Michał i Adrianna spodziewają się dziecka? Fani już spieszą z gratulacjami
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 27.01.2024 08:55

"Rolnik szuka żony". Michał i Adrianna spodziewają się dziecka? Fani już spieszą z gratulacjami

para zakochanych
Instagram Adrianna Tyszka

Michał i Adrianna to jedna z par uczestniczących w 9 edycji programu "Rolnik szuka żony". Na planie połączyło ich uczucie, dzięki któremu zakochani kilka miesięcy temu pobrali się. Na instagramowym profilu Adrianny pojawiło się zdjęcie, które zasugerowało fanom tylko szczęśliwą nowinę.

Narodziny wyjątkowego uczucia

Program "Rolnik szuka żony" odniósł niesamowity sukces. Dzięki wysokiej oglądalności, wyprodukowano już 10 sezonów programu o rolnikach poszukujących partnera/partnerki na całe życie. To właśnie w 9 edycji "Rolnika" poznali się Michał Tyszka oraz Adrianna Jasiaczek. 

Jak doszło do poznania się tej pary? Otóż, na początku programu każdy z rolników otrzymuję masę listów od pań  (w przypadku uczestniczek od panów), które opisują sylwetki oraz zainteresowania adresatek. Takowy list Michał dostał również od Adrianny.

Co ciekawe, otworzył go w pierwszej kolejności (ale nie czytając go) bez wahania postanowił, że ta uczestniczka weźmie udział w programie, bez względu na to kim jest. Decyzja Michała była strzałem w dziesiątkę. Para poznała się i zakochała w sobie na oczach widzów. Wiadomość o ich zaręczynach pojawiła się podczas finałowego odcinka. 
 

Brejza komentuje sprawę Kamińskiego i Wąsika. Sieć zarzucona na Andrzeja Leppera

Od słów do czynów

Narzeczeni 16 lipca 2023 roku stanęli na ślubnym kobiercu i powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Zdjęcia z najważniejszego dnia w ich życiu, pojawiły się wówczas na oficjalnym profilu "Rolnika", można je zobaczyć również na profilu instagramowym Adrianny. 
 

Zanim jeszcze para się pobrała, uwielbiali publikować w sieci swoje wspólne zdjęcia, pokazując jak bardzo są ze sobą szczęśliwi. Razem doczekali się ponad 150 tysięcy obserwatorów na instagramie. 

Ich wspólne zdjęcia pojawiały się w social mediach jeszcze kilka miesięcy po ślubie. Jakiś czas temu para przestała się "pokazywać", czym zaniepokoiła swoich obserwatorów. Co się działo z małżeństwem z "Rolnik szuka żony", nie wiadomo. Aż do chwili, w której pojawiło się zdjęcie Adrianny na targach poznańskich. 
 

Fani gratulują, czy jest czego?

Po tym, jak para przestała publikować swoje wspólne chwile, uwiecznione na zdjęciach fani zastanawiali się, czy wszystko jest u nich w porządku. Ograniczenie aktywności na portalach społecznościowych dziwiło obserwatorów Michała i Adrianny.

W poniedziałek na instagramie Adrianny pojawiło się zdjęcie, które zachwyciło jej fanów. Mało tego, zewsząd napływały gratulacje dla małżeństwa. 

Fani dopatrzyli się u Adrianny ciążowego brzuszka. Mimo, że informację na temat spekulowanej ciąży kobiety nie zostały potwierdzone, to gratulacjom od fanów nie było końca. 

Wyglądasz jakoś tak inaczej... Ładnie, bardzo ładnie 

Brzuszek jest 

Czy ja tu widzę brzuszek?

Jest brzuszek i to spory. Super. Gratulacje

Czy fani mają rację i Adrianna faktycznie spodziewa się swojego pierwszego dziecka? Czas pokaże…