Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Maszyny > Wypadek podczas prac rolniczych. Nie żyje mężczyzna przejechany przez ciągnik
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.06.2022 02:02

Wypadek podczas prac rolniczych. Nie żyje mężczyzna przejechany przez ciągnik

MARCIN SMULCZYNSKI/East News (zdjęcie poglądowe)
MARCIN SMULCZYNSKI/East News (zdjęcie poglądowe)

Dziś podczas prac rolniczych w Masłowie (woj. śląskim) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na miejscu zginął mężczyzna.

W Masłowie podczas prac rolniczych na policję zadzwonił mężczyzna. Jak wynikało z informacji przekazanych przez mężczyznę, jego ojciec został przejechany przez ciągnik rolniczy.

Na miejscu zdarzenia LPR

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez sierż. szt. Małgorzatę Perkowską-Kiepas z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, na miejsce zdarzenia skierowane zostały służby ratunkowe, w tym także Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. Jeszcze na miejscu zdarzenia został stwierdzony zgon.

Jak przekazał portal echodnia.eu, policjanci biorą pod uwagę, że do śmiertelnego wypadku doszło nie na skutek najechania przez ciągnik. Możliwe, że do śmierci mężczyzny doszło ze względu na problemy zdrowotne.

Na miejscu pojawili się dziś strażacy, policjanci, pogotowie i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowy zdarzenia.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: Onet, Echodnia.eu