Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Adam Kraśko z "Rolnika" wystąpił w popularnym serialu
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 16.03.2024 21:48

Adam Kraśko z "Rolnika" wystąpił w popularnym serialu

Adam Kraśko
Fot. Instagram/ Adam Kraśko

Adam Kraśko wystąpił w pierwszej edycji show "Rolnik szuka żony". Podlaski gospodarz niestety nie odnalazł w programie swojej drugiej połówki, ale odnajduje się jako aktor i piosenkarz disco polo. Niebawem zobaczymy Adama na ekranie TV Puls, gdzie zagra sam siebie.

Adam Kraśko uczestnik I edycji "Rolnik szuka żony"

Adam Kraśko pojawił się pierwszy raz na szklanym ekranie ponad 10 lat temu, gdzie brał udział w I edycji "Rolnik szuka żony". Widzowie od razu polubili tego sympatycznego rolnika i choć nie udało mu się odnaleźć w programie partnerki na całe życie, to Adam nie rozpaczał. 

Kraśko nie poprzestał na show TVP1. Rolnika można było zobaczyć jeszcze w „Celebrity Splash”, gdzie skakał z trampoliny do wody, a także w programach o tematyce kulinarnej w Polsacie, gdzie próbował swoich sił m.in. w „Hell’s Kitchen” oraz „Top Chef”. Kraśko jest również piosenkarzem, a jego ulubiona muzyka to disco polo. 
 

Pilne ostrzeżenie ws. popularnego owocu. Wykryto groźnego wirusa

Kogo zagra Adam Kraśko

Program "Rolnik szuka żony" otworzył Adamowi drzwi do świata show biznesu i Kraśko wykorzystuje swoje 5 minut, aby ponownie zaistnieć i pokazać swe umiejętności na małym ekranie. 

Tym razem rolnik z Podlasia pojawi się w znanym serialu TV Puls - "Lombard. Życie pod zastaw", gdzie ma zagrać samego siebie. Już teraz uchylimy rąbka tajemnicy i ujawnimy, że Kraśko zawita do telewizyjnego lombardu, jako muzyk grający w okolicy, by poszukać oryginalnego prezentu dla swojego kolegi Waldka.

Od razu zostanie rozpoznany przez Andżelikę, w którą w serialu wciela się Dominika Skoczylas. Adama Kraśkę zobaczymy w TV Puls premierowo już 26 kwietnia

Problemy rolnika z nadwagą

Adam Kraśko, mimo iż dał się poznać telewidzom i sympatykom programu "Rolnik szuka żony" jako ciepła, energiczna i radosna osoba, to nigdy nie ukrywał, że chciałby zrzucić nieco ze swojej wagi. Nadwaga była jedną z wielu przeszkód w odnalezieniu prawdziwej miłości. 

Motywacja do zrzucenia nadwagi dała mu niezwykłego powera. Swoje postępy postanowił relacjonować w mediach społecznościowych. W najlepszym momencie bycia na diecie, Kraśko pochwalił się, że schudł aż 40 kg! Niestety zrzucone kilogramy wróciły w szybkim tempie. Po takim zwrocie akcji rolnik doszedł do wniosku, że musi zmienić swój styl życia. 

W 2019 roku Adam doznał urazu nogi, który de facto był powodem do zmobilizowania się i rozpoczęcia aktywności fizycznej. Finalnie celebryta zrzucił 30 kilogramów.