Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdradził, jak mija pobyt w sanatorium
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 15.03.2024 14:14

Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdradził, jak mija pobyt w sanatorium

Andrzej Onopiuk
fot. screen RolnikInfo

Andrzej z popularnego programu Focus TV "Rolnicy. Podlasie" to niezwykle barwna i radosna postać. Jeden z najmocniej rozpoznawalnych rolników w kraju, oprócz pokazywania uroków podlaskich wsi w telewizji, przeniósł się również w świat internetu, gdzie na YouTube prowadzi emocjonujący kanał. Andrzej, póki co wypoczywa i nabiera sił w sanatorium, dlatego nie pojawia się w nowych odcinkach show. Jego rodzina często do niego dzwoni i dzięki temu widzowie dowiadują się nowych rzeczy. Co ostatnio wzbudziło zainteresowanie telewidzów?

Andrzej Onopiuk wypoczywa w Szklarskiej Porębie

Niezwykle popularny rolnik z małej miejscowości Plutycze na Podlasiu, przestał pojawiać się w programie "Rolnicy. Podlasie". Okazuje się, że Andrzej musiał wyjechać do Centrum Rehabilitacji Rolników w Szklarskiej Porębie. 

To jego drugi pobyt w sanatorium, gdzie 41-letni Andrzej korzysta z zabiegów zdrowotnych i kuracji rehabilitacyjnej. W ostatnim odcinku show o rolnikach, jego rodzinach w składzie Gienek, Jarek oraz Sławek postanowili dowiedzieć się, co słychać u Andrzeja i połączyli się z nim na kamerce, co wyraźnie ucieszyło nieobecnego w Plutyczach Onopiuka. 

Problemy z aplikacją suszową. Wydłużenie terminu składania wniosków będzie możliwe?

Co słychać u Andrzeja w sanatorium?

Widzowie telewizji Focus TV mieli okazję zobaczyć i usłyszeć Andrzeja, dzięki połączeniu się ze Szklarską Porębą przez kamerkę. Rolnik zachwyca się pobytem w tym miejscu.

Leczą, trzy razy dziennie jedzenie, dobrych kolegów mam w pokoju, koleżanek też nie brakuje - stwierdził młody Onopiuk

Na te słowa zareagował Sławek, który bez wahania stwierdził, że z postępowaniem Andrzeja oraz jego umiejętnościami, nie powinno mu brakować tam koleżanek. Do rozmowy wtrącił swoje trzy grosze również Jastrząb, który poradził Andrzejowi, by zaszczycił swą obecnością sanatorium jeszcze raz (aktualnie to drugi pobyt popularnego rolnika). 

Pierwszy raz po rozum, drugi po miłość, a trzeci po zdrowie - powiedział dowcipnie Jastrząb

Po tych słowach Andrzej musiał zakończyć rozmowę, gdyż właśnie wybierał się na zabiegi w ramach turnusu rehabilitacyjnego. 

Jarek zostanie ojcem chrzestnym?

Andrzej wyznał, że w sanatorium nie tylko chodzi na zabiegi i kurację, ale korzysta z życia i bawi się tam na imprezach, gdzie poznaje wiele kobiet. Ten temat niezwykle poruszył Jarka, brata Andrzeja, który ma nadzieję, że ten do domu wróci z piękną kobietą u boku. 

Może zapozna jakąś góralkę i może mały Andrzejek powstanie za niedługo, bo i bocian będzie klekotał mu na dachu - powiedział Jarek

Jarek wyznał w programie, że gdyby jego brat pobratał się z kobietą, to może zostałby w końcu ojcem chrzestnym. Widzowie jednak z przymrużeniem oka słuchali Jarka. Od dawna wiadomo, że mężczyźni lubią sobie pożartować. 

41-letni Onopiuk ujawnił jednak rąbka tajemnicy i wspomniał w styczniu, że poznał już kobietę, która wkradła się do serca rolnika. Andrzej nigdy nie ukrywał, że marzy zostać w przyszłości tatą. Czy niebawem to marzenie stanie się rzeczywistością?