andrzej rolnicy podlasie
Facebook / Gienek i Andrzej
Autor Magdalena Więckowska - 1 Kwietnia 2021

Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" pochwalił się maszyną. "Jak wam się podoba?"

Andrzej Onopiuk, znany z serialu "Rolnicy. Podlasie" na facebookowym profilu opublikował zdjęcie, które może okazać się prawdziwym rarytasem dla fanów maszyn rolniczych. Rolnik pozuje obok pięknego ciągnika.

Andrzej Onopiuk napisał w komentarzu do fotografii:

- Jak wam się podoba mój ursus po remoncie [pis. oryg.]

Wielu fanów stwierdziło jednak, że musi być to żart na Prima Aprilis.

Ciągnik "pierwyj sort"

Fotografia, która pojawiła się na facebookowym profilu Gienka i Andrzeja Onopiuków jest nieco tajemnicza - pierwsze, co rzuca się w oczy to fakt, że młodszy z rolników znajduje się w pomieszczeniu z traktorami, które nie wygląda na garaż w gospodarstwie.

Lubelskie: Wypadek na przejeździe kolejowym. Ciągnik rolniczy zderzył się z pociągiemLubelskie: Wypadek na przejeździe kolejowym. Ciągnik rolniczy zderzył się z pociągiemCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

Na pierwszym planie widzimy Andrzeja stojącego obok ciągnika w stylu retro - maszyna jest odrestaurowana i prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Nie byłoby przesadą zacytować słowa Gienka, mówiąc, iż jest to ciągnik pierwyj sort.

W tle zauważyć można inny, dużo bardziej masywny i nowoczesny traktor. Czyżby Andrzej odwiedził sklep z maszynami rolniczymi? A może wyremontowany ciągnik rzeczywiście należy do Andrzeja? Jednoznacznej odpowiedzi ze strony rolników z Podlasia na razie brak.

Reakcje fanów

Post Andrzeja spotkał się z dużym zainteresowaniem jego fanów. Wielu z nich komplementowało wygląd maszyny, inni nieco ironicznie dopytywali, skąd wzięły się fundusze na remont ciągnika.

Jeszcze inni nie do końca wzięli na serio post rolnika z Podlasia, pisząc:

- Szkoda że dzisiaj Prima aprilis... [pis. oryg.]

- żarty dzisiaj prima aprilis [pis. oryg.]

- żeby nie Prima Aprilis to bym uwierzył [pis. oryg.]

rolnicy podlasie

Następny artykuł