Ciągnik - zima
Ochotnicza Straż Pożarna w Sulnówku/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 14 Lutego 2021

Zderzenie ciągnika z samochodem osobowym w Kujawsko-Pomorskim

Do niebezpiecznego zdarzenia na drodze doszło w miejscowości Sulnówek w województwie kujawsko-pomorskim. Na trasie Sulnowo - Kozłowo ciągnik rolniczy zderzył się z samochodem osobowym.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 13 lutego 2021 roku w Sulnówku w województwie kujawsko-pomorskim.

Ciągnik rolniczy zderzył się z samochodem osobowym

Kolizja miała miejsce na trasie Sulnowo - Kozłowo w gminie Nowe Świecie. O zdarzeniu jeszcze przed godziną 8:00 powiadomieni zostali strażacy. Jak się okazało, na drodze doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z samochodem osobowym marki Skoda Octavia.

Na miejscu kolizji pojawili się strażacy z PSP w Nowym Świeciu oraz OSP Sulnówko. Oprócz straży pożarnej w Sulnówku zjawili się policjanci oraz karetka pogotowia.

Rolnik na polu dostrzegł niebieskie światła karetki. Pomógł bez wahaniaRolnik na polu dostrzegł niebieskie światła karetki. Pomógł bez wahaniaCzytaj dalej

Na szczęście, podczas wczorajszego zdarzenia na drodze nikt nie został ranny.

- PSK w Świeciu zadysponował nasz zastęp do kolizji drogowej na trasie Sulnówko - Kozłowo. W zdarzeniu brały dwa pojazdy samochód osobowy i ciągnik rolniczy. Brak osób poszkodowanych - zrelacjonowano zdarzenie na facebooku Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulnówku.

Skoda Octavia do naprawy

Podczas kolizji uszkodzony został samochód osobowy. Auto po zderzeniu z ciągnikiem wymaga wymiany oświetlenia, przedniego zderzaka oraz akierniczo - lblacharskiej.

Akcja służb pracujących na miejscu zdarzenia, jak przekazali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulnówku zakończyła się około godziny 9:30.

Zdjęcia ze zdarzenia zostały udostępnione przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulnówku za pośrednictwem mediów społecznościowych.

ciągnik

ciągnik

ciągnik

ciągnik

fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Sulnówku/Facebook

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Ochotnicza Straż Pożarna w Sulnówku/Facebook

Następny artykuł