Rolnicy. Podlasie - pomoc
Gienek i Andrzej/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 14 Lutego 2021

Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zwrócili się o pomoc. Potrzebny transport

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Gienek i Andrzej zwrócili się do swoich fanów o pomoc. Rolnicy znani z programu "Rolnicy. Podlasie" potrzebują zorganizować transport. 

Gienek i Andrzej z Plutycz wielokrotnie w mediach społecznościowych zwracali się do swoich fanów, by okazali serce i pomogli innym, biorąc udział w internetowych zbiórkach. Tym razem jednak to rolnikom potrzebna jest pomoc i nie chodzi o belarkę, na którą zbiera w sieci Agrounia.

Transport "na romans"

- Dzień dobry, Szukamy transportu dla ogiera do klaczy, jak to Gienek mówi na romans - napisali na Facebooku rolnicy z Plutycz.

Rolnik na polu dostrzegł niebieskie światła karetki. Pomógł bez wahaniaRolnik na polu dostrzegł niebieskie światła karetki. Pomógł bez wahaniaCzytaj dalej

Uczestnicy programu "Rolnicy. Podlasie" szukają kogoś, kto pomoże im przetransportować klacz z Plutycz do Ciełuszek.

- Proszę o kontakt na piw lub e-mailAndrzej.Gienek.Plutycze@gmail.com. Stawka za transport do uzgodnienia prosimy o poważne oferty, pozdrawiamy (pis. oryg) - dodano w poście.

Fani pomogą rolnikom?

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których fani programu "Rolnicy. Podlasie" zaznaczają, że chętnie by pomogli, jednak ze względu na odległość, nie będą w stanie tego zrobić.

- Mieszkam za daleko wielkopolskie pomógłbym szacunek dla was panowie - napisał jeden z interanutów

- My mamy czym ale mamy do Was 105 km - dodała kolejna osoba.

Internauci zaproponowali nawet, żeby tak jak kiedyś się robiło, Andrzej pojechał na oklep. Oczywiście, znalazło się kilka osób, które zaoferowały swoją pomoc i prosiły rolników o kontakt.

Rolnicy. Podlasie

fot. Gienek i Andrzej/ Facebook

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Następny artykuł