RolnikInfo.pl > Maszyny > Groźne zdarzenie podczas prac polowych. Rolnik trafił do szpitala
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:40

Groźne zdarzenie podczas prac polowych. Rolnik trafił do szpitala

OSP Kolonia Chmielnik/Facebook
OSP Kolonia Chmielnik/Facebook

W miejscowości Chmielnik-Kolonia (woj. lubelskie) wczoraj podczas prac polowych doszło do wypadku z udziałem ciągnika rolniczego. Rolnik został zabrany do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Chmielnik-Kolonia w gminie Bełżyce w sobotę, 26 czerwca bieżącego roku przed południem. Na miejsce wezwane zostały służby ratunkowe.

Ciągnik wpadł do rzeki

Jak się okazało, na miejscu zdarzenia ciągnik rolniczy wpadł do rzeki. Strażacy ochotnicy z OSP Kolonia Chmielnik powiadomili, podczas wypadku obrażeń doznała jedna osoba. Po wypadku rolnik został zabrany do szpitala.

- Obrażeń doznał mężczyzna, który został przetransportowany do szpitala - powiadomiono.

Policja ustala szczegóły zdarzenia

Obecnie funkcjonariusze policji ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Podczas interwencji na miejscu zdarzenia pojawił się zespół ratownictwa medycznego, funkcjonariusze policji oraz straż pożarna.

Jak niedawno informowaliśmy, 21 czerwca bieżącego roku w jednej z miejscowości w gminie Stary Zamość (woj. lubelskie) podczas naprawiania układu hydraulicznego tura doszło do nieszczęśliwego wypadku. Jak powiadomiono, rannemu 38-latkowi na ratunek ruszyli sąsiedzi. Więcej na temat tego zdarzenia można przeczytać >tutaj<.

>

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródła: OSP Kolonia Chmielnik/Facebook, Lublin112