Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > Kąsinowo. Nie żyje rolnik przygnieciony przez maszynę rolniczą
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 18.02.2024 19:18

Kąsinowo. Nie żyje rolnik przygnieciony przez maszynę rolniczą

traktor
Pixabay/agmclellan/ArturLuczka

Do wypadku doszło w sobotę, 17 lutego w miejscowości Kąsinowo. Młody mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Na miejsce wezwano odpowiednie służby ratownicze. Pomimo podjętej resuscytacji, mężczyzny nie udało się uratować.  

Wypadek przy pracy

W Kąsinowie - wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie szamotulskim, w gminie Szamotuły - w dniu 17 lutego (sobota), doszło do tragicznego wypadku z udziałem młodego mężczyzny.

Z informacji przekazanych przez portal "epoznan.pl" wynika, że mężczyzna podjął się prac remontowych na jednej z prywatnych posesji. W trakcie zdarzył się jednak nieszczęśliwy wypadek, który zakończył się tragicznie.
 

Składka zdrowotna w KRUS będzie wyższa. Ile wyniesie?

Strażacy przybyli na pomoc

Tuż przed godziną 21:00 zawiadomienie o zdarzeniu w Kąsinowie otrzymał dyżurny wielkopolskich strażaków. Straż pożarną na miejsce zdarzenia wezwała rodzina poszkodowanego mężczyzny. 

 W miejscowości Kąsinowo w powiecie szamotulskim prawdopodobnie przy pracy w jednym z gospodarstw ciągnik rolniczy przygniótł młodego mężczyznę - przekazał oficer dyżurny wielkopolskich strażaków dla portalu “epoznan.pl”

Dramat rodziny poszkodowanego

Na miejscu pojawiły się cztery zastępy straży pożarnej: JRG Szamotuły, 591p43 JRG Szamotuły, 599p61 OSP KSRG Baborowo i 598p25 OSP Pamiątkowo. Strażacy w pocie czoła pracowali, by móc wyciągnąć 38-latka spod ciągnika i w końcu udało im się uwolnić mężczyznę

Po wydobyciu 38-latka spod maszyny przeprowadzona została natychmiastowa resuscytacja krążeniowo- oddechowa. Niestety, pomimo wszelkich prób ratowania życia, lekarz stwierdził zgon. Teraz policja wraz z prokuraturą prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności wypadku.