Pożar - gołębie
Facebook/OSP KSRG w Krzynowłodze Małej
Autor Aneta Wasilewska - 24 Kwietnia 2021

Pożar budynku gospodarczego. Zagrożony był gołębnik wraz z gołębiami

W miejscowości Ulatowo-Czerniaki (woj. mazowieckie) doszło do pożaru budynku gospodarskiego. Jak powiadomili strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu, zagrożony był gołębnik wraz z gołębiami.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 23 kwietnia po godzinie 21:00. W miejscowości Ulatowo-Czerniaki w województwie mazowieckim ogniem został objęty murowany budynek gospodarczy. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastępy strażackie. Funkcjonariusze po pojawieniu się na miejscu stwierdzili, że cały obiekt zajęty jest pożarem.

Zderzenie motocykla z ciągnikiem rolniczym. Niestety, nie udało się uratować 34-latkaZderzenie motocykla z ciągnikiem rolniczym. Niestety, nie udało się uratować 34-latkaCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Ogniem zagrożony był gołębnik

Jak przekazali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu, pożarem zagrożony był gołębnik wraz z gołębiami. Ptaki został jednak wypuszczone przez właściciela, nim na miejscu pojawiły się służby i rozpoczęła akcja gaśnicza.

- Strażacy przystąpili do gaszenia pożaru, podając prądy gaśnicze wody w natarciu na palący się budynek i jeden prąd wody w obronie na gołębnik - powiadomiono na stronie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia po okiełznaniu żywiołu, przystąpili do rozbiórki budynku. Nadpalona konstrukcja budynku zagrażała bezpieczeństwu. Podczas akcji gaśniczej pracowali strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnej Krzynowłoga Mała, Jednorożec, Ulatowo Pogorzel, Kaki Mroczki i Ulatowo Adamy, JRG Przasnysz. Na miejscu zdarzenia pojawili się także funkcjonariusze policji.

Groźny pożar budynków gospodarskich

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o groźnym pożarze, do którego doszło w Dąbrowie Łużyckiej (województwo lubuskie), gdzie ogniem zajęły się budynki gospodarcze. Na miejscu pracowało 15 zastępów straży pożarnej, a straty wstępnie oszacowano na 700 tysięcy złotych. Co więcej, właściciel podejrzewa, że za podłożeniem ognia może stać jeden z jego byłych więcej pracowników, więcej >tutaj<.

pożar

Fot. Facebook/OSP KSRG w Krzynowłodze Małej

mapa

Fot. Google Maps

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: Facebook/OSP KSRG w Krzynowłodze Małej, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu

Następny artykuł