Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Biznes > "Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz dał się oszukać? Fani ruszyli na pomoc
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 04.06.2024 19:18

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz dał się oszukać? Fani ruszyli na pomoc

Andrzej Onopiuk
fot. screen Gienek i Andrzej Plutycze, YouTube

Najnowsza inwestycja Andrzeja Onopiuka czyli najbardziej kontrowersyjnej postaci z programu "Rolnicy.Podlasie", odbiła się w sieci szerokim echem. Rolnik już nie raz pokazał widzom, że nie zawsze jest świadomy swoich decyzji i działa pod wpływem impulsu. O co chodzi? O termomodernizacje domu Onopiuków z programu "Czyste Powietrze". W komentarzach pod najnowszym filmem Andrzeja na YouTube, pojawiły się przestrogi oraz słowa współczucia od internautów.

Andrzej z Plutycz robi porządki w gospodarstwie

Andrzej Onopiuk to rolnik, który otrzymał od ojca Gienka spore gospodarstwo w zamierzeniu, by ono dalej prosperowało i było źródłem dochodu dla obu mężczyzn. Rolnik zatem przy pomocy brata Jarka i różnych ekip, postanowił przeprowadzić remont w domu oraz doprowadzenie podwórka do nienagannego porządku. 

Rolnik zachwycony postępem prac w obejściu, pokazywał wszystkie etapy modernizacji na swoim kanale na YouTube. Młody Onopiuk nie cieszy się jednak uznaniem widzów oraz internautów, a wszystko przez nieracjonalne i często nieprzemyślane decyzję Andrzeja.

Krajowa papryka już na giełdzie. Za kilogram zapłacisz jednym banknotem

Andrzej Onopiuk inwestuje w dom

41- letni rolnik ponownie wprawił fanów w zdumienie. Po remoncie domu i uporządkowaniu podwórka, młody Onopiuk chce zainwestować w swój dom. Andrzej postanowił zatem ocieplić dom, wymienić piec na nowy, założyć panele fotowoltaiczne na dachu przybudówki, wymienić okna i wstawić drzwi.

W tym celu spotkał się z panem, który doradził mu w sprawie termomodernizacji. Mężczyzna zaproponował Andrzejowi pozbycia się pieca kaflowego na rzecz nowego pieca do centralnego ogrzewania. Inwestycja, którą się pochwalił w najnowszym filmiku w sieci, doprowadziła internautów do skrajnych emocji. 
 

Internauci grzmią. "To jest pułapka"

Dom Onopiuków znany jest z tradycyjnej podlaskiej architektury, która wyróżnia się na tle nowego budownictwa. Pan od termomodernizacji doradził rolnikowi jednak, by elewację obić płytą OSB i ocieplić ściany. 

Na nową elewacje mają być położone deski elewacyjne. Decyzja Andrzeja o przeprowadzeniu zmian w domu sprawiła, że internauci zaczęli współczuć rolnikowi, a niektórzy również doradzali i ostrzegali przed panem od "Czystego Powietrza".

Bajer opanowany, głupiego znalazł. Tak człowiekowi kit wciskają ten cały zielony bajzel .Te dyrektywy  to dopiero pętla na szyję dla każdego. - skomentował widz.
Andrzej, ty się trzymaj z daleka od tych dofinansowań, to jest pułapka! - napisał kolejny.
Andrzej masz bat? To goń dziada bo puści cię z torbami. - doradził internauta.
Żal serce ściska jak ogłupiają chłopów. Nie ma kogo wy....ać to rolnika. - dodał kolejny obserwujący.

Co wy myślicie o programie "Czyste Powietrze"? Dobrze Andrzej zrobił, że postarał się o dotacje na termomodernizacje?