Rolnik Szuka Żony - Marta Manowska
Marta Manowska/ Instagram
Autor Aneta Wasilewska - 26 Lutego 2021

Marta Manowska ws. "Rolnik szuka żony". W święta Wielkanocne pojawi się pilotowy odcinek

Już niebawem fani "Rolnik szuka żony" będą mieli okazję zobaczyć pilotowy odcinek nowej, ósmej edycji programu. Rąbka tajemnicy uchyliła Marta Manowska w mediach społecznościowych. Prowadząca zdradziła, że już w czasie świąt Wielkanocnych widzowie mogą spodziewać się emisji.

Jak się okazuje, Marta Manowska razem z ekipą programu "Rolnik szuka żony" już rozpoczęła nagrywanie pilotowego odcinka, o czym powiadomiła w ostatnich dniach w mediach społecznościowych.

- Ruszyła maszyna po szynach. Wcale nie ospale... Mamy to! "Rolnik szuka żony" TVP 8 edycja ruszyła - poinformowała w mediach społecznościowych Marta Manowska.

W "zerowym" odcinku, jak w każdej edycji "Rolnik szuka żony", będzie można poznać rolników i rolniczki, którzy postanowili zawalczyć o miłość przed kamerami TVP1.

23-latek chciał kupić ciągnik. Padł ofiarą oszustów, stracił ponad 15 tys. zł23-latek chciał kupić ciągnik. Padł ofiarą oszustów, stracił ponad 15 tys. złCzytaj dalej

Marta Manowska powiadomi o dokładnej dacie odcinka pilotowego "Rolnik szuka żony"

Na wiadomość Marty Manowskiej zareagowali fani programu "Rolnik szuka żony". Jedna z internautek zapytała, kiedy można się spodziewać emisji w TVP. Prowadząca zapowiedziała, że powiadomi, gdy będzie znana dokładna premiera pilotowego odcinka i jednocześnie poinformowała, że odcinek "zerowy" zostanie pokazany w telewizji już w święta Wielkanocne, czyli na początku kwietnia.

- W święta wielkanocne. Będę informować o dacie - zapowiedziała Marta

Przy okazji każdego poprzedniego sezonu widzowie poznawali "wizytówki" uczestników na długo przed premierą pierwszego odcinka. W przypadku poprzednich siedmiu sezonów emisja pierwszego odcinka serii odbywała się dopiero we wrześniu.

Nowy uczestnik "Rolnik szuka żony"

Co więcej, zdjęcia, którymi podzieliła się Marta Manowska, zostały wykonane u jednego z uczestników 8 edycji "Rolnik szuka żony".

- I od razu wspaniały bohater. Mądry, czuły, szczery i wrażliwy - Manowska opisała rolnika, który pojawi się w kolejnym sezonie.

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

fot. Marta Manowska/Instagram

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Zapraszamy na naszą rozmowę z Michałem Kołodziejczakiem, liderem Agrounii.

Następny artykuł