RolnikInfo.pl
wypadek ciągnik

Facebook / Policja Województwa Łódzkiego

Rozpędzonym autem wjechał w traktor. Jest jedna ofiara śmiertelna

30 Maja 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Kąty Walichnowskie. Kierowca samochodu osobowego marki Audi na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas drogi, gdzie nadjeżdżał ciągnik rolniczy.

Niestety, doszło do zderzenia obydwu maszyn. Śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu Audi. 

Wjechał z rozpędu w ciągnik rolniczy

Ani kierowca ciągnika rolniczego, ani mężczyzna podróżujący Audi z pewnością nie podejrzewali, że staną się bohaterami dramatu, który rozegra się na drodze powiatowej.

W miejscowości Kąty Walichnowskie położonej w województwie łódzkim doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym: 25-letni kierowca samochodu osobowego marki Audi stracił w pewnym momencie panowanie nad pojazdem.

Doszło do tego na łuku drogi. Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, podczas gdy z naprzeciwka nadjeżdżał ciągnik rolniczy.

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-10]

34-latek kierujący traktorem nie był w stanie uniknąć zderzenia z nadjeżdżającym samochodem osobowym. Doszło do potężnej kraksy, w której wyniku śmierć na miejscu poniósł 25-letni mężczyzna podróżujący Audi.

Działania łódzkich policjantów

Informacje dotyczące zdarzenia znajdują się m.in. na facebookowym profilu policji województwa łódzkiego. W komunikacie przekazano, iż kierowca ciągnika rolniczego był trzeźwy.

Nie podano dodatkowych informacji na temat stanu zdrowia rolnika, a także strat finansowych, które poniósł w wyniku zderzenia z samochodem. 

Policjanci nie podali, czy 25-letni mężczyzna podróżujący Audi był trzeźwy. Niektórzy internauci, komentując opisaną sytuację, wskazali, że powodem tragedii mogło być niedostosowanie prędkości pojazdu do jakości nawierzchni. 

Warto jednak zaznaczyć, że oficjalna przyczyna wypadku nie jest jeszcze znana. Okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśnia teraz policja i prokuratura.  

Niezależnie od wyników śledztwa służb warto pamiętać, że pośpiech na drogach nigdy nie jest dobrym doradcą - do niebezpiecznego w skutkach wypadku może dojść nawet w słoneczny dzień, przy sprzyjających warunkach na drodze. 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli c**hcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl**

Źródło: Facebook / Policja Województwa Łódzkiego

Magdalena Więckowska

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

rzepak

Maszyny

Tony rzepaku wysypały się na autostradę. Kierowca mógł zasłabnąć

Czytaj więcej >
ursus

Maszyny

Wojsko sprzedaje stare Ursusy. Podano ceny

Czytaj więcej >
ładowacz

Maszyny

Rolnik włożył dzieci do łyżki ładowacza. Doszło do tragedii

Czytaj więcej >
traktor motocykl

Maszyny

Motocyklista wjechał w jadący traktor. Doszło do tragedii

Czytaj więcej >
traktor

Maszyny

Optymistycznie na rynku nowych ciągników. Duży wzrost sprzedaży

Czytaj więcej >
traktor

Maszyny

Sportowe auto zderzyło się z ciągnikiem. Ucierpiało m.in. dziecko

Czytaj więcej >