Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Maszyny > Rozpędzonym autem wjechał w traktor. Jest jedna ofiara śmiertelna
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 18.06.2022 02:02

Rozpędzonym autem wjechał w traktor. Jest jedna ofiara śmiertelna

wypadek ciągnik
Facebook / Policja Województwa Łódzkiego

Niestety, doszło do zderzenia obydwu maszyn. Śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu Audi. 

Wjechał z rozpędu w ciągnik rolniczy

Ani kierowca ciągnika rolniczego, ani mężczyzna podróżujący Audi z pewnością nie podejrzewali, że staną się bohaterami dramatu, który rozegra się na drodze powiatowej.

W miejscowości Kąty Walichnowskie położonej w województwie łódzkim doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym: 25-letni kierowca samochodu osobowego marki Audi stracił w pewnym momencie panowanie nad pojazdem.

Doszło do tego na łuku drogi. Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, podczas gdy z naprzeciwka nadjeżdżał ciągnik rolniczy.

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-10]

34-latek kierujący traktorem nie był w stanie uniknąć zderzenia z nadjeżdżającym samochodem osobowym. Doszło do potężnej kraksy, w której wyniku śmierć na miejscu poniósł 25-letni mężczyzna podróżujący Audi.

Działania łódzkich policjantów

Informacje dotyczące zdarzenia znajdują się m.in. na facebookowym profilu policji województwa łódzkiego. W komunikacie przekazano, iż kierowca ciągnika rolniczego był trzeźwy.

Nie podano dodatkowych informacji na temat stanu zdrowia rolnika, a także strat finansowych, które poniósł w wyniku zderzenia z samochodem. 

Policjanci nie podali, czy 25-letni mężczyzna podróżujący Audi był trzeźwy. Niektórzy internauci, komentując opisaną sytuację, wskazali, że powodem tragedii mogło być niedostosowanie prędkości pojazdu do jakości nawierzchni. 

Warto jednak zaznaczyć, że oficjalna przyczyna wypadku nie jest jeszcze znana. Okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśnia teraz policja i prokuratura.  

Niezależnie od wyników śledztwa służb warto pamiętać, że pośpiech na drogach nigdy nie jest dobrym doradcą - do niebezpiecznego w skutkach wypadku może dojść nawet w słoneczny dzień, przy sprzyjających warunkach na drodze. 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli c**hcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]**

Źródło: Facebook / Policja Województwa Łódzkiego

Tagi: Policja Wieś