Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > Sara z "Rolnik szuka żony" zachwyca w obłędnej stylizacji na weselu
Redakcja RolnikINFO
Redakcja RolnikINFO 09.07.2024 15:51

Sara z "Rolnik szuka żony" zachwyca w obłędnej stylizacji na weselu

None
fot. youtube.com/@Rolnikszukazonyoficjalny

Choć 10. edycja "Rolnik szuka żony" dawno za nami, fani wciąż śledzą losy uczestników. Szczególną uwagę przykuwają losy Sary, która po rozstaniu z Arturem stała się jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu. Ostatnio 24-latka zaskoczyła fanów zdjęciem z wesela, na którym prezentowała się zjawiskowo!

Sara weselnej kreacji- internauci zachwyceni!

Fani programu z niecierpliwością czekali na to, co wydarzy się po programie w życiu Sary. Ostatnie zdjęcie, które pojawiło się na jej Instagramie, z pewnością zaskoczyło wielu. Ubrana w elegancką suknię Sara z uśmiechem na twarzy pozowała do zdjęcia. Internauci nie szczędzili komplementów, podkreślając urodę i styl uczestniczki "Rolnik szuka żony".

 

"Rolnicy. Podlasie". Fani Andrzeja z Plutycz ostrzegają: Jeszcze będzie płakał

Nowe życie Sary po programie

Choć w programie nie udało jej się znaleźć miłości, Sara zdaje się nie przejmować tym zbytnio. Aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Jej profil na Instagramie obserwuje już tysiące osób, a liczba ta stale rośnie.

Sara po programie chętnie angażuje się w różne projekty i wydarzenia. Ostatnio wzięła udział w charytatywnej akcji, zbierając fundusze na rzecz potrzebujących zwierząt.

Co przyniesie przyszłość Sary? Tego z pewnością nie wiemy. Jedno jest jednak pewne - młoda kobieta zaskarbiła sobie sympatię tysięcy widzów i z pewnością jeszcze nieraz usłyszymy o jej dokonaniach.

A wy jak oceniacie?

Tagi: Wieś