Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Maszyny > Tragiczny wypadek. Nie żyje rolnik przygnieciony ciągnikiem
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:40

Tragiczny wypadek. Nie żyje rolnik przygnieciony ciągnikiem

OSP Raczki
OSP Raczki

W Jankielówce (woj. podlaskie) doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia podczas prac polowych. Jak powiadomiono, zmarł młody rolnik, który został przygnieciony przez ciągnik. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę po południu. Jak przekazali strażacy z OSP Raczki, służby o godzinie 19:59 otrzymały wiadomość o wypadku podczas prac polowych w Jankielówce.

29-latek przygnieciony przez ciągnik

Pracujące na miejscu zdarzenia służby ratunkowe miały utrudniony dostęp do 29-latka. Drogę do rolnika przecinał rów wykopany pod gazociąg.

- Zgrabiający siano 29-letni mężczyzna zjechał do rowu i został przygnieciony przez ciągnik - powiadomili strażacy.

Rolnik został zabrany do szpitala

Jak powiadomiono, podczas wypadku doszło do zatrzymania akcji serca. Rolnik był reanimowany i udało mu się przywrócić czynności życiowe. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zabrało 29-latka do szpitala w Suwałkach.

Niestety, mimo wysiłków lekarzy młody rolnik nie przeżył. Jak poinformował portal suwalki24.pl, 29-latek zmarł w szpitalu w Suwałkach około godziny 23:00. W ostatnich dniach informowaliśmy o 52-letnim mężczyźnie przygniecionym przez ciągnik w miejscowości Wólka Rokicka (woj. lubelskie). Niestety, podczas zdarzenia, które miało miejsce w minioną sobotę, zginął wiceprzewodniczący Rady Gminy Lubartów, wieloletni radny, strażak ochotnik Robert Piętka, o czym więcej można przeczytać >tutaj<.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: OSP Raczki, suwalki24.pl