Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Zdewastował autem pole z ziemniakami i uderzył w dom. Brawurowa jazda 20-latka w Majdanku
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 11.06.2024 20:24

Zdewastował autem pole z ziemniakami i uderzył w dom. Brawurowa jazda 20-latka w Majdanku

pole ziemniaczane
fot. KPP Tomaszów Lubelski

Niecodzienna kraksa miała miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia w Majdanku na Lubelszczyźnie. Policja otrzymała zgłoszenie o młodym mężczyźnie, który jadąc autem nagle stracił panowanie nad kierownicą. 20-latek pędził tak szybko, że najpierw wjechał w pole obsadzone ziemniakami, następnie "pokonał" ogrodzenie i zatrzymał się na budynku mieszkalnym. Kierowcę czekają spore kłopoty.
 

20-latek pędził autem bez opamiętania

Piątkowe popołudnie to dla wielu kierowców czas na upragniony powrót do domu i przygotowywanie się do upragnionego odpoczynku weekendowego. Niestety, młodzi i początkujący kierowcy spieszą się tak bardzo, że nie zwracają uwagi na konsekwencje swojej brawurowej jazdy.

Tak właśnie było, kiedy w piątek po południu 20-letni kierowca Forda nie dostosował się do warunków panujących na drodze i pędził osobówką z zawrotną prędkością. Szybka jazda zakończyła się dla niego niemałą kraksą.

Nie żyje zasłużona rolniczka. Walczyła o polską wieś

Młody kierowca zakończył jazdę na budynku mieszkalnym

W piątek po południu dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o niefortunnym wypadku, który wydarzył się w miejscowości Majdanek w gminie Tomaszów Lubelski. 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia, funkcjonariusze ustalili, iż 20-latek kierujący pojazdem marki Ford nie dostosował się do warunków drogowych i stracił panowanie nad kierownicą.

Młody kierowca najpierw wjechał w pole z ziemniakami, potem staranował ogrodzenie na posesji, a następnie zatrzymał się samochodem na budynku mieszkalnym. 

Kierowca miał zakaz prowadzenia pojazdów

Młodemu kierowcy Forda na szczęście nic się nie stało, ucierpiał natomiast dom oraz samochód, który w niego uderzył. Pole obsadzone ziemniakami zostało zorane przez koła osobówki. Policjanci przebadali miłośnika szybkiej jazdy alkomatem. 

Okazało się, że 20-latek był zupełnie trzeźwy. Jednak pojawił się inny problem, mianowicie młody mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a jego "wyczyn" będzie miał poważne konsekwencje. Za swoje zachowanie będzie odpowiadał karnie. 
 

359-243454.jpg
fot. KPP Tomaszów Lubelski
359-243456.jpg
fot. KPP Tomaszów Lubelski