RolnikInfo.pl

YouTube.com / Rolnik Info

Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" otrzymał przesyłkę. Zawartość niemile go zaskoczyła

14 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

W ostatnim czasie najważniejszym wydarzeniem w życiu Andrzeja i Gienka Onopiuków było niewątpliwie otrzymanie belarki zakupionej za datki darczyńców. Niestety miła atmosfera nie trwała długo - młodszy z rolników otrzymał bowiem list, w którym poinformowano go o nieopłaconym mandacie karnym z 2020 roku.

Andrzej znany z serialu Rolnicy. Podlasie w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu gorzko stwierdził, że listy z informacjami o kolejnych mandatach stały się już dla niego smutną tradycją.

Andrzej z Rolnicy. Podlasie otrzymał smutny list

Gienek i Andrzej Onopiukowie, jedni z najpopularniejszych rolników w Polsce, bardzo często mierzą się z gorzkimi konsekwencjami występowania w serialu Rolnicy. Podlasie.

Jednym z elementów, który znacząco utrudnia im życie, są częste donosy zazdrośników, które skutkują piętrzącymi się w skrzynce pocztowej mandatami karnymi.

W ostatnim czasie gospodarstwo Onopiuków w Plutyczach odwiedzili dziennikarze Super Expressu, by przyglądać się kulisom tworzenia serialu Rolnicy. Podlasie. W tym samym czasie Andrzej otrzymał przykrą przesyłkę, jakim było pismo z urzędu skarbowego.

Informacja o zaległym mandacie

Andrzej już nie po raz pierwszy otrzymał informację o nakazie zapłaty mandatu - takie sytuacje rolnik nazwał już nie raz smutną tradycją.

Jak się okazało, w piśmie z urzędu skarbowego znajdowało się upomnienie w kwestii opłacenia zaległego mandatu karnego z 2020 roku.

Warto dodać, że Andrzej nie miał pojęcia, za jaki czyn wspomniany mandat mógł być wystawiony.

W rozmowie z dziennikarzami stwierdził jednak, że z pewnością nie jest to kara za niewłaściwe użytkowanie samochodu czy picie alkoholu.

Andrzej jakiś czas temu wyznał, że otrzymał już dziesiątki - jeśli nie setki - listów z wezwaniem do zapłaty mandatu lub pojawienia się na komendzie policji w związku z rzekomym nieprzestrzeganiem prawa.

Jak sam przyznaje, choć kłamliwe oskarżenia pod adresem Onopiuków nie należą do rzadkości, to z czasem nauczył się żyć ze świadomością, że nie każdy widz serialu Rolnicy. Podlasie nie życzy im wszystkiego, co najlepsze.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

  • "Pana postać nic nie wnosi". Odpowiedź Macieja z "Rolnicy. Podlasie" zrównała hejtera z ziemi

  • Na ranczu Emilki pojawił się nowy mężczyzna. Kozy beczały wniebogłosy

  • ASF nie odpuszcza. Potwierdzono kolejne ognisko

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródła: se.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Wieś

Dramatyczne sceny w Plutyczach, Gienek zabrany przez policję. AGROunia obiecuje pomoc
Czytaj więcej >

Wieś

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję
Czytaj więcej >

Wieś

"Gdzie podziękowania dla darczyńców?" Onopiukowie zabrali głos ws. belarki
Czytaj więcej >

Wieś

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" spełnia swoje marzenia. Do stada dołączyła nowa cieliczka
Czytaj więcej >

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Gienek i Andrzej podczas codziennej pracy
Czytaj więcej >

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Wielkie zmiany u rolników w Plutyczach
Czytaj więcej >
Magdalena Więckowska

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]