Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > "Pana postać nic nie wnosi". Odpowiedź Macieja z "Rolnicy. Podlasie" zrównała hejtera z ziemią
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 20.06.2022 02:02

"Pana postać nic nie wnosi". Odpowiedź Macieja z "Rolnicy. Podlasie" zrównała hejtera z ziemią

rolnicy podlasie
Facebook / fot. Michał Sidorowicz; ipla.tv / "Rolnicy. Podlasie"

W serialu Rolnicy. Podlasie widzowie mogą poznać wielu gospodarzy, którzy zapraszając kamery telewizyjne do swoich domostw, ukazują swoją codzienną pracę i trudy zawodu rolnika. Niestety, wiąże się to również z przykrymi, a nawet obraźliwymi komentarzami ze strony widzów. Hejtu nie uniknął również Maciej Sidorowicz - jeden z internautów stwierdził bowiem, że ciekawsze od jego postaci są flaki z olejem.

Na odpowiedź Macieja nie trzeba było długo czekać - rolnik w mocnych i kulturalnych słowach wskazał, że trudno oceniać drugiego człowieka bez możliwości poznania go osobiście.

Okrutna krytyka wobec rolnika

Choć serial Rolnicy. Podlasie bez cienia wątpliwości zyskał miano kultowej produkcji o tematyce rolniczej, to sympatyczni gospodarze często padają ofiarami internetowego hejtu.

Ostatnimi czasy najwięcej negatywnych komentarzy skupiło się na Gienku i Andrzeju w związku otrzymaniem belarki finansowanej z datków od darczyńców. Jak się jednak okazuje, bolesne słowa kierowane są również wobec innych rolników biorących udział w popularnym serialu.

Na jednej z grup społecznościowych zrzeszających fanów serialu Rolnicy. Podlasie, jeden z internautów skrytykował filmowanych gospodarzy, którzy - według jego osobistej definicji - wcale nie są rolnikami.

Kolejny komentator uderzył natomiast nieoczekiwanie w Macieja z Kundzicz:

>

Bolesny komentarz internauty nie pozostał bez odpowiedzi rolnika.

Rolnik Maciej zrównał hejtera z ziemią swoją asertywnością

Nie wiadomo, co anonimowy internauta chciał osiągnąć za pomocą swojego gorzkiego komentarza. Z pewnością jednak nie wyprowadził z równowagi Macieja z Kundzicz, który odpowiedział:

>

Maciej skrytykował zachowanie komentatora, jednakże nie pozostawił mu pola do dalszych utarczek słownych.

Postawę rolnika z Kundzicz poparli inni internauci. Odpowiedź, którą Maciej skierował wobec hejtera, ukazuje, że bolesne krytykowanie drugiej osoby, którą zna się tylko z telewizji lub innych mediów, może okazać się niesprawiedliwe i bardzo krzywdzące.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Facebook