Pomiń nawigację
królik
YouTube.com / Annette Edwards Annie Bear
Autor Magdalena Więckowska - 15 Kwietnia 2021

Anglia: zniknął największy królik świata z hodowli modelki Playboya. Policja nie wyklucza kradzieży

Darius, królik należący do byłej modelki Playboya zniknął z domowej hodowli - taka informacja pojawiła się na Twitterze, a także na stronach brytyjskiej policji, która intensywnie szuka zwierzaka. Zrozpaczona właścicielka apeluje o zwrócenie pupila. Jest on szczególnym okazem, gdyż w 2008 roku pobił rekord Guinnessa w kategorii na największego królika świata.

Annette Edwards - właścicielka Dariusa - wyznaczyła nagrodę dla znalazcy królika na 2 tysiące brytyjskich funtów (czyli około 10,5 tysiąca złotych).

Utytułowany królik skradziony gwieździe Playboya

Darius jest królikiem olbrzymem i - jak mówi sama nazwa - jego postura nie należy do najmniejszych. Mimo to zwierzak jest zawsze przyjazny i cechuje się łagodnym usposobieniem. Nic dziwnego, że na przestrzeni lat zbudował silną więź ze swoją właścicielką - Annette Edwards.

Kobieta mieszka w centrum Wielkiej Brytanii. Jak podaje policja, królik Darius zniknął ze swojego zamknięcia, w którym przebywał na tyłach ogrodu w wiosce Stoulton. Policja nie podzieliła się z opinią publiczną żadnymi przypuszczeniami, czy królik został ukradziony, czy też po prostu uciekł.

Policja i właścicielka Dariusa apelują o przekazywanie wszelkich informacji na temat zaginionego zwierzęcia. Darius niejednokrotnie pojawiał się w filmach Annette Edwards publikowanych w serwisie YouTube: ma szarobrązowe futro, a jego długość od nosa do ogona wynosi 129 centymetrów.

Zatrzymano przewóz traktorów z Wielkiej Brytanii do Polski. Przekroczono masę o 3,8 tonyZatrzymano przewóz traktorów z Wielkiej Brytanii do Polski. Przekroczono masę o 3,8 tonyCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

Gwiazda Playboya początkowo wyznaczyła nagrodę 1000 funtów dla znalazcy swojego przyjaciela. Po krótkim czasie opublikowała rozpaczliwy wpis na Twitterze, w którym zadeklarowała, że podwaja sumę nagrody.

Króliki w życiu właścicielki Dariusa

Darius jest charakterystycznym zwierzakiem, głównie ze względu na swoje rozmiary. W 2008 roku pobił rekord Guinessa w kategorii na najdłuższego królika świata. Zwierzę waży 50 funtów, co w przeliczeniu daje około 22,6 kg - mniej więcej tyle, ile waży pięcioletnie dziecko.

Sama właścicielka Dariusa wzorowała się na królikach również w swojej karierze zawodowej - zafascynowana kreskówkową postacią zmysłowej Jessici Rabbit (ang. rabbit oznacza królik) zdecydowała się na serię operacji plastycznych, na które wydała ponad 16 tysięcy funtów (prawie 84 tysiące złotych). Później Annette stała się modelką występującą m.in. w Playboyu.

Miłość kobiety do królików zaczęła się w wieku ośmiu lat, kiedy otrzymała swojego pierwszego pupila. Pokochała go do tego stopnia, że dzieliła z nim własne łóżko.

Obecnie w centrum jej serca znajduje się Darius. Miejmy nadzieję, że ukochany pupil wkrótce wróci do swojej właścicielki cały i zdrowy.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

źródło: Twitter / @maycats56, YouTube / Annette Edwards Annie Bear, whsv.com

Następny artykuł