Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Maszyny > Podkarpacie: Zderzenie ciągnika z osobówką. Ursus rozpadł się na dwie części, kierowca trafił do szpitala
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:36

Podkarpacie: Zderzenie ciągnika z osobówką. Ursus rozpadł się na dwie części, kierowca trafił do szpitala

Wypadek - ciągnik
OSP Pilzno/Facebook

Do zdarzenia doszło wczoraj, 12 kwietnia bieżącego roku w miejscowości Jaworze Górne (woj. podkarpackie, powiat dębicki, gmina Pilzno). Jak przekazali strażacy z OSP Pilzno, wypadek miał miejsce około godziny 16:15. Na miejscu doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym.

Traktorzysta trafił do szpitala 

- W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba - przekazali strażacy z OSP Pilzno. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Zgodnie z tym, co przekazał portal debica24.eu, 68-letni kierowca ciągnika rolniczego, mieszkaniec powiatu dębickiego trafił do szpitala. Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że 68-latek był przytomny, ale doznał urazu głowy. 

Natomiast kierowca samochodu osobowego podczas wypadku doznał urazu ręki, mężczyzna nie trafił do szpitala. 

Jak widać na zdjęciach z miejsca zdarzenia, ciągnik rolniczy na skutek zderzenia z autem osobowym, rozpadł się na dwie części.

Jak doszło do zdarzenia? 

Jak przekazała podkom. Dominika Kopeć z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie w rozmowie z portalem debica24.eu, funkcjonariusze wstępnie ustalili, że wypadek został spowodowany przez kierowcę ciągnika rolniczego. 68-latek miał wyjechać z drogi podporządkowanej, wprost na samochód osobowy, który jechał od strony Jasła. 

Droga krajowa nr 73 po wypadku została zablokowana w obu kierunkach. Jak przekazało GDDKiA, przed godziną 19:00 zakończyły się utrudnienia w ruchu, a droga była już przejezdna. 

Na miejscu pracowała straż pożarna i policja. 

Fot. OSP Pilzno/Facebook

Fot. Google Maps

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: OSP Pilzno/Facebook, debica24.eu