Wypadek - ciągnik
OSP Pilzno/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 13 Kwietnia 2021

Podkarpacie: Zderzenie ciągnika z osobówką. Ursus rozpadł się na dwie części, kierowca trafił do szpitala

Wczoraj na Podkarpaciu po godzinie 16:00 doszło do zderzenia Ursusa z samochodem osobowym marki skoda. Po zderzeniu ciągnik rozpadł się na dwie części. Kierowca ciągnika został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 12 kwietnia bieżącego roku w miejscowości Jaworze Górne (woj. podkarpackie, powiat dębicki, gmina Pilzno). Jak przekazali strażacy z OSP Pilzno, wypadek miał miejsce około godziny 16:15. Na miejscu doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym.

Traktorzysta trafił do szpitala

- W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba- przekazali strażacy z OSP Pilzno.

Kamery znowu w Laszkach. Co nowego u Emilki z Kamery znowu w Laszkach. Co nowego u Emilki z "Rolnicy. Podlasie"?Czytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Zgodnie z tym, co przekazał portal debica24.eu, 68-letni kierowca ciągnika rolniczego, mieszkaniec powiatu dębickiego trafił do szpitala. Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że 68-latek był przytomny, ale doznał urazu głowy.

Natomiast kierowca samochodu osobowego podczas wypadku doznał urazu ręki, mężczyzna nie trafił do szpitala.

Jak widać na zdjęciach z miejsca zdarzenia, ciągnik rolniczy na skutek zderzenia z autem osobowym, rozpadł się na dwie części.

Jak doszło do zdarzenia?

Jak przekazała podkom. Dominika Kopeć z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie w rozmowie z portalem debica24.eu, funkcjonariusze wstępnie ustalili, że wypadek został spowodowany przez kierowcę ciągnika rolniczego. 68-latek miał wyjechać z drogi podporządkowanej, wprost na samochód osobowy, który jechał od strony Jasła.

Droga krajowa nr 73 po wypadku została zablokowana w obu kierunkach. Jak przekazało GDDKiA, przed godziną 19:00 zakończyły się utrudnienia w ruchu, a droga była już przejezdna.

Na miejscu pracowała straż pożarna i policja.

wypadek

wypadek

wypadek

wypadek

Fot. OSP Pilzno/Facebook

wypadek

Fot. Google Maps

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: OSP Pilzno/Facebook, debica24.eu

Następny artykuł