Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > "Rolnicy.Podlasie". Bogdan Kubala youtuberem. Konkurecja dla Andrzeja i Gienka?
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 15.02.2024 15:30

"Rolnicy.Podlasie". Bogdan Kubala youtuberem. Konkurecja dla Andrzeja i Gienka?

Bogdan Kubala
zrzut ekranu Rolnik Info

Program "Rolnicy. Podlasie", dzięki któremu co niedzielę widzowie tak chętnie zasiadają przed telewizorem, dał ogromny rozgłos jego bohaterom. Największą popularnością dotychczas cieszyli się Gienek i Andrzej z Plutycz, ale w ostatnich miesiącach dużą uwagę przykuwa Bogdan z Borowskich Ciborów, który niespodziewanie stał się gwiazdą internetu.
 

Bohaterowie kultowego programu "Rolnicy.Podlasie" podbijają serca Polaków

Oglądalność programu "Rolnicy. Podlasie", emitowanego w telewizji FOKUS TV jest cały czas na wysokim poziomie, dlatego doczekał się emisji 6 już sezonu. Co tak mocno przyciąga widzów przed ekrany o godzinie 20 w każdą niedzielę?

Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach.- czytamy na oficjalnej stronie programu "Rolnicy.Podlasie"

Wśród bohaterów zobaczyć możemy:

  • Gienka i Andrzeja z Plutycz,
  • Emilkę Korolczuk z Laszek,
  • Agnieszkę i Jarka z Bronowa,
  • Monikę i Tomka z Pokaniewa,
  • Maćka z Kundzicz,
  • Natalię i Michała z Haciek,
  • Justynę i Łukasza z Ciemnoszyj,
  • Bogdana z Borowskich Ciborów.
     
Ukraina odpowiada na zajście w Dorohusku. "To niedopuszczalne"

Bogdan Kubala z "Rolników. Podlasie" podbija internet

Do tej pory serca widzów zaskarbili sobie przed wszystkim Andrzej i Gienek z Plutycz, którzy wykorzystali swoją popularność, by zaistnieć w sieci. Rolnicy założyli konto na YouTube i regularnie wrzucają tam filmiki ze swojego życia. Ich profil subskrybuje ponad 100 tysięcy widzów. 

W ślad Andrzeja i Gienka poszedł nie tak dawno Bogdan Kubala. Rolnik pochodzący ze wsi Borowskie Cibory, prowadzi swoje gospodarstwo wraz z żoną i 5 dzieci. Kubala zauroczony rozpoznawalnością dzięki programowi "Rolnicy.Podlasie", postanowił założyć swój kanał na YouTube i pokazać widzom swoje gospodarstwo, ale też i trudy pracy rolnika. 

Rolnik Kubala z "Rolnicy. Podlasie" zaistniał w sieci

Bogdan Kubala stara się dorównać rolnikom z Plutycz. W jednym ze swoich filmików na YouTube, (wraz ze swoim synek Krzyśkiem) prezentuje widzom całe swoje gospodarstwo. W sekcji komentarzy pojawiły się jednak słowa oburzenia, które dotyczyły bałaganu wokół obejścia Kubali. 

-Ja proponuję posprzątać na podwórku i dopiero nagrywać filmy.
-Moglibyście zrobić odcinek o sprzątaniu gospodarstwa.
-Co jak co, ale tyle rąk do pracy a nie ma komu porządku zrobić, worki pozbierać, poukładać nie potrzebne rzeczy to dużo pracy nie kosztuje i wtedy zacząć nagrywać.


Bogdan z Borowskich Ciborów nie zwraca jednak uwagi na nieprzychylne uwagi internautów. Na jego kanale jest już w sumie 20 filmików. Ciekawość oglądających sprawiła, że subskrybuje ich już ponad 15 tysięcy obserwatorów.