RolnikInfo.pl
rolnik szuka żony

Instagram / @mati_rolniq

Mateusz Kisiel z "Rolnik szuka żony" wygrał bitwę na gali sztuk walki. Wielkie widowisko

15 Lutego 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Z "Rolnik szuka żony", poprzez Instagram, aż po galę sztuk walki MMA? Dla Mateusza, byłego kandydata na męża Magdy z 7. edycji programu TVP nie ma rzeczy niemożliwych. Ostatnio były "rolnik" wygrał walkę na charytatywnej gali Marcina Najmana VIP MMA.

Mateusz Kisiel, znany jako jeden z wybranków Magdaleny z "Rolnik szuka żony" po zakończeniu udziału w programie nie narzeka na nudę. Po obiecującym debiucie wśród szerszej publiczności zdecydował się na bokserski pojedynek.

Gwiazdor z "Rolnik szuka żony" brylował na ringu

Wszelkich informacji na temat aktywności Mateusza można doszukać się m.in. na jego profilu na Instagramie. Jeszcze przed walką mężczyzna napisał w jednym z postów: 

Mateusz "ZABIJACZ" Kisiel zawalczy na charytatywnej gali Marcina Najmana VIP MMA. Nie jestem fajterem, tzn teraz trochę jestem (...). Call me ZABIJACZ (na caps locku, to ważne). Przygotowania idą ciężko, pracując w gastro na etacie, ale staram się robić ruchy, żeby nie dostać w czerep na ringu. O życiu nigdy nie myślałem poważnie, ale wiem jedno. Nie chcę być smutasem jak większość mieszkańców Europy Wschodniej i brzydzę się nudą. Decyduję się przeżywać moment osobiście, a nie przez ekran. [pis. oryg.]

Mateusz przekuł swoje słowa w czyny, a na charytatywnej gali MMA organizowanej przez Marcina Najmana pokonał swojego rywala - Sebastiana Troninę.

Motywujące słowa 

Choć sam Mateusz na swoim instagramowym profilu pisze o sobie Byłem rolnikiem kilka dni i wyraźnie nie bierze życia na serio, to reprezentuje hart ducha i wytrwałość, która może cechować rasowych rolników.

Czy z tego typu cechami Mateusz mógłby odnaleźć się w roli rolnika? Niestety, na to pytanie nie znajdziemy już odpowiedzi. Mimo to były gwiazdor "Rolnik szuka żony" napisał słowa, które do serca może wziąć sobie każdy z nas - niezależnie od wykonywanego zawodu:

Tylko od Ciebie zależy czy w życiu jesteś graczem czy obserwatorem. (...) Nie potrzebuję klepania po plecach, nie robi mi hejt i nie lubię jak mi się słodzi. Każdy ma swoje życie objęte limitem czasowym, jednorazowe. Robię to co lubię i czuję, że żyję, a Ty czujesz że żyjesz? Daj znać co nadaje sens Twojemu życiu na tej planecie, co sprawia że błyszczą Ci oczy i czego chciałbyś jeszcze dokonać? [pis. oryg.]

Na portalu mma.pl możemy przeczytać: 

Walka zaczęła się od chaotycznych wymian w stójce, a po chwili Kisiel poszedł po obalenie i zdołał wywalczyć dosiad. Tam uderzał rywala ciosami, który nie robił już nic oprócz obrony rękoma. Sędzia pojedynku przerwał starcie już w pierwszej rundzie.

Gwiazdor "Rolnik szuka żony" nie zaprzecza, że w przyszłości może spróbować swoich sił w kolejnych bokserskich walkach. 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Instagram / mati_rolniq

Magdalena WięckowskaAutor

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

grzegorz puda

Wiadomości

Grzegorz Puda skrytykował poprzedni rząd. Stanowcze słowa z mównicy sejmowej

Czytaj więcej >
trąba powietrzna pogoda

Wiadomości

Pomorze: trąba lądowa nad wsią. IMGW ostrzega przed trudnymi warunkami pogodowymi

Czytaj więcej >
kołodziejczak agrounia

Wiadomości

Kołodziejczak zajął stanowisko w sprawie wniosku PSL. Nie kryje dezaprobaty

Czytaj więcej >
grzyby

Wiadomości

Wykręcać czy odcinać? Wybitny specjalista dementuje popularne mity o grzybach

Czytaj więcej >
kontrole

Wiadomości

Wzmożona liczba kontroli w gospodarstwach. Wszystko przez skargi i donosy na rolników

Czytaj więcej >
ustawa

Wiadomości

Rekompensaty ws. stanu wyjątkowego. Rząd podjął decyzję

Czytaj więcej >