RolnikInfo.pl
rolnik szuka żony

Instagram / @mati_rolniq

Mateusz Kisiel z "Rolnik szuka żony" wygrał bitwę na gali sztuk walki. Wielkie widowisko

15 Lutego 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Z "Rolnik szuka żony", poprzez Instagram, aż po galę sztuk walki MMA? Dla Mateusza, byłego kandydata na męża Magdy z 7. edycji programu TVP nie ma rzeczy niemożliwych. Ostatnio były "rolnik" wygrał walkę na charytatywnej gali Marcina Najmana VIP MMA.

Mateusz Kisiel, znany jako jeden z wybranków Magdaleny z "Rolnik szuka żony" po zakończeniu udziału w programie nie narzeka na nudę. Po obiecującym debiucie wśród szerszej publiczności zdecydował się na bokserski pojedynek.

Gwiazdor z "Rolnik szuka żony" brylował na ringu

Wszelkich informacji na temat aktywności Mateusza można doszukać się m.in. na jego profilu na Instagramie. Jeszcze przed walką mężczyzna napisał w jednym z postów: 

Mateusz "ZABIJACZ" Kisiel zawalczy na charytatywnej gali Marcina Najmana VIP MMA. Nie jestem fajterem, tzn teraz trochę jestem (...). Call me ZABIJACZ (na caps locku, to ważne). Przygotowania idą ciężko, pracując w gastro na etacie, ale staram się robić ruchy, żeby nie dostać w czerep na ringu. O życiu nigdy nie myślałem poważnie, ale wiem jedno. Nie chcę być smutasem jak większość mieszkańców Europy Wschodniej i brzydzę się nudą. Decyduję się przeżywać moment osobiście, a nie przez ekran. [pis. oryg.]

Mateusz przekuł swoje słowa w czyny, a na charytatywnej gali MMA organizowanej przez Marcina Najmana pokonał swojego rywala - Sebastiana Troninę.

Motywujące słowa 

Choć sam Mateusz na swoim instagramowym profilu pisze o sobie Byłem rolnikiem kilka dni i wyraźnie nie bierze życia na serio, to reprezentuje hart ducha i wytrwałość, która może cechować rasowych rolników.

Czy z tego typu cechami Mateusz mógłby odnaleźć się w roli rolnika? Niestety, na to pytanie nie znajdziemy już odpowiedzi. Mimo to były gwiazdor "Rolnik szuka żony" napisał słowa, które do serca może wziąć sobie każdy z nas - niezależnie od wykonywanego zawodu:

Tylko od Ciebie zależy czy w życiu jesteś graczem czy obserwatorem. (...) Nie potrzebuję klepania po plecach, nie robi mi hejt i nie lubię jak mi się słodzi. Każdy ma swoje życie objęte limitem czasowym, jednorazowe. Robię to co lubię i czuję, że żyję, a Ty czujesz że żyjesz? Daj znać co nadaje sens Twojemu życiu na tej planecie, co sprawia że błyszczą Ci oczy i czego chciałbyś jeszcze dokonać? [pis. oryg.]

Na portalu mma.pl możemy przeczytać: 

Walka zaczęła się od chaotycznych wymian w stójce, a po chwili Kisiel poszedł po obalenie i zdołał wywalczyć dosiad. Tam uderzał rywala ciosami, który nie robił już nic oprócz obrony rękoma. Sędzia pojedynku przerwał starcie już w pierwszej rundzie.

Gwiazdor "Rolnik szuka żony" nie zaprzecza, że w przyszłości może spróbować swoich sił w kolejnych bokserskich walkach. 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Instagram / mati_rolniq

Podobne artykuły

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wiadomości

Oszustwo "na cebulę". Mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia

Czytaj więcej >
Zbiórka dla pogorzelców z Nowej Białej/Zrzutka.pl

Wiadomości

Wieś stanęła w płomieniach. Pomoc dla pogorzelców z Nowej Białej

Czytaj więcej >
prezes pis

Wiadomości

Prezes PiS o rychłych zmianach na wsi. Obietnice dla rolników

Czytaj więcej >
premier

Wiadomości

Premier o rolnictwie podczas konferencji w Balicach: "Jest oczkiem w głowie"

Czytaj więcej >
sylwia spurek

Wiadomości

Europosłanka nie chce, by zwierzęta postrzegano jako jedzenie. Internauci odpowiedzieli

Czytaj więcej >
bijatyka

Wiadomości

Bijatyka byłego radnego PiS i handlarza na targu [WIDEO]

Czytaj więcej >