Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Ogłoszono datę premiery. Wracają "Rolnicy. Podlasie"
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:38

Ogłoszono datę premiery. Wracają "Rolnicy. Podlasie"

Rolnicy Podlasie - premiera
FOKUS TV/Facebook

Wczoraj na oficjalnej stronie facebookowej stacji Fokus TV pojawiła się informacja, na którą czekali wszyscy fani programu "Rolnicy. Podlasie". 

Data premiery nowego sezonu "Rolnicy. Podlasie"

- Już OFICJALNIE... RolnicyPodlasie wracają na antenę FokusTV 14 MARCA, czyli dokładnie za miesiąc! - ogłoszono wczoraj.

Wiadomość wzbudziła wielką radość wśród fanów, którzy "już nie mogą doczekać się" nowych odcinków. Dopóki stacja nie wyemituje premierowych odcinków, widzowie każdej niedzieli mogą natomiast oglądać powtórki z poprzednich serii. 

- Nareszcie ile można czekać - napisała jedna z internautek.

W programie nie zabraknie Gienka i Andrzeja 

W najnowszym sezonie nie zabraknie coraz bardziej rozpoznawalnych rolników z Plutycz, których można było zobaczyć w krótkiej zapowiedzi udostępnionej przez Fokus TV. 

- Do zobaczenia przed telewizorami w marcu, bo już w marcu premiera nowego sezonu Rolnicy. Podlasie. Dodam jeszcze - my też będziemy brać udział w trzecim sezonie - napisali rolnicy pod koniec stycznia w mediach społecznościowych.

Kogo jeszcze widzowie będą mogli zobaczyć w nowym sezonie? Tego na ten moment jeszcze nie wiadomo. Jednak, widzowie nie będą trzymani długo w niepewności, do premiery już niecały miesiąc. 

fot. Fokus TV/Facebook

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo: