Rolnicy Podlasie - premiera
FOKUS TV/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 15 Lutego 2021

Ogłoszono datę premiery. Wracają "Rolnicy. Podlasie"

Stacja Fokus TV ogłosiła datę premiery kolejnego sezonu programu "Rolnicy. Podlasie". Nowe odcinki zostaną wyemitowane już za niecały miesiąc.

Wczoraj na oficjalnej stronie facebookowej stacji Fokus TV pojawiła się informacja, na którą czekali wszyscy fani programu "Rolnicy. Podlasie".

Data premiery nowego sezonu "Rolnicy. Podlasie"

- Już OFICJALNIE...RolnicyPodlasie wracają na antenę FokusTV 14 MARCA, czyli dokładnie za miesiąc! - ogłoszono wczoraj.

Mateusz Kisiel z Mateusz Kisiel z "Rolnik szuka żony" wygrał bitwę na gali sztuk walki. Wielkie widowiskoCzytaj dalej

Wiadomość wzbudziła wielką radość wśród fanów, którzy "już nie mogą doczekać się" nowych odcinków. Dopóki stacja nie wyemituje premierowych odcinków, widzowie każdej niedzieli mogą natomiast oglądać powtórki z poprzednich serii.

- Nareszcie ile można czekać - napisała jedna z internautek.

W programie nie zabraknie Gienka i Andrzeja

W najnowszym sezonie nie zabraknie coraz bardziej rozpoznawalnych rolników z Plutycz, których można było zobaczyć w krótkiej zapowiedzi udostępnionej przez Fokus TV.

- Do zobaczenia przed telewizorami w marcu, bo już w marcu premiera nowego sezonu Rolnicy. Podlasie. Dodam jeszcze - my też będziemy brać udział w trzecim sezonie - napisali rolnicy pod koniec stycznia w mediach społecznościowych.

Kogo jeszcze widzowie będą mogli zobaczyć w nowym sezonie? Tego na ten moment jeszcze nie wiadomo. Jednak, widzowie nie będą trzymani długo w niepewności, do premiery już niecały miesiąc.

Rolnicy. Podlasie

fot. Fokus TV/Facebook

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Następny artykuł