RolnikInfo.pl
Rolnik szuka żony - Magda

rolnikszukazonytvp/ Instagram

Magda z "Rolnik szuka żony" ogłosiła zaręczyny. Teraz przed rolniczką unieważnienie ślubu kościelnego

18 Lutego 2021

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

Uczestniczka ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" ogłosiła zaręczyny ze swoim partnerem poznanym w programie. Jak się okazuje, teraz rolniczka stanie przed jeszcze większym wyzwaniem, będzie się starać o unieważnienie ślubu kościelnego.

Obecność Magdy w programie "Rolnik szuka żony" wzbudziło wiele emocji wśród fanów programu. W przypadku rolniczki niewiele osób wróżyło jej szczęście, jednak jak się okazuje, Magda właśnie ogłosiła swoje zaręczyny. 

Magda z "Rolnik szuka żony" ogłosiła zaręczyny

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" wyznała, że zaręczyła się z Kubą, poznanym w programie. Co więcej, zdradziła także, że zamierza wystąpić o unieważnienie poprzedniego ślubu kościelnego. 

- Jesteśmy zaręczeni. Dlatego postanowiłam postarać się o unieważnienie poprzedniego małżeństwa kościelnego. Dzięki temu będę mogła Kubie ślubować w kościele - przekazała w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo".

Co więcej, jak przekazano, Magda w ostatnim czasie zdecydowała się porzucić swoje gospodarstwo i zamieszkać razem z Kubą.

Przypomnijmy, Magda poznała Kubę w ostatnich odcinkach "Rolnik szuka żony". Gdy okazało się, że rolniczka nie zdecyduje się na żadnego z wybranych przez siebie na początku kandydatów, Marta Manowska doradziła jej, by jeszcze raz wróciła do listów od kandydatów, którzy chcieli ją poznać. I jak się okazało, wśród listów znajdował się ten od Kuby. 

Jeszcze w finałowym odcinku para zdradziła, że nie wyobraża bez siebie życia, oraz że pierścionek zaręczynowy dla Magdy został już wybrany. Zupełnie inne zdanie na temat Magdy i Kuby mieli internauci, którzy stwierdzili, że w ich przypadku "sztuczność bije po oczach", o czym więcej można przeczytać >tutaj<. 

Poprzednie małżeństwo Magdy 

W programie "Rolnik szuka żony", a także już po emisji, Magda niechętnie opowiadała o swoim pierwszym małżeństwie. Zdradziła jedynie, że trwało ono zaledwie kilka miesięcy i zakończyło się rozstaniem. 

-To była pomyłka - oceniła pierwsze małżeństwo. 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Pomponik

Podobne artykuły

emilka

Wieś

Fani Emilki zaskoczeni nową wiadomością. W "Rolnicy. Podlasie" pojawi się nowa bohaterka

Czytaj więcej >
pożar

Wieś

Awaria kombajnu. Sześć hektarów zboża poszło z dymem

Czytaj więcej >
gienek rolnicy podlasie

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Gienek trafił do szpitala. Przerwano nagrania

Czytaj więcej >

Wieś

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję

Czytaj więcej >
śmieci

Wieś

Zostawił stertę śmieci na łące rolnika. Zdradził go mały szczegół

Czytaj więcej >
odrolnienie

Wieś

Rolniczka chce zablokować odrolnienie ziemi. Zaskakujący powód

Czytaj więcej >