Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Maszyny > Został przygnieciony przez ciągnik. Radny Gminy Lubartów nie żyje
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:39

Został przygnieciony przez ciągnik. Radny Gminy Lubartów nie żyje

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie/Facebook
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie/Facebook

W minioną sobotę rano w miejscowości Wólka Rokicka (woj. lubelskie) doszło do tragicznego wypadku. 52-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy ze skutkiem śmiertelny. Nie żyje wiceprzewodniczący Rady Gminy Lubartów, wieloletni radny, strażak ochotnik Robert Piętka.

Tragiczne w skutkach zdarzenie miało miejsce 19 czerwca bieżącego roku. Służby po godzinie 10:00 otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że ciągnik rolniczy przygniótł mężczyznę.

Śmiertelny wypadek

Jak przekazał portal Radio Lublin, najprawdopodobniej mężczyzna, jadąc ciągnikiem bez kabiny, próbował wyrywać drzewo na swojej posesji. W pewnym momencie maszyna przewróciła się, przygniatając 52-latka.

Na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy, policja, a także zespół ratownictwa medycznego. Niestety, służbom nie udało się uratować 52-latka.

Jak powiadomiono, ofiarą tragicznego w skutkach wypadku jest Radny Gminy Lubartów oraz strażak z jednostki OSP Wólka Rokicka Robert Piętka.

Pożegnanie strażaków

Członkowie OSP KSRG Wólka Rokicka za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnali swojego kolegę i członka jednostki.

- Tragiczny wypadek podczas prac porządkowych na działce. W wyniku przygniecenia przez ciągnik rolniczy śmierć na miejscu poniósł członek naszej jednostki śp. dh Robert Piętka. Robercie, spoczywaj w pokoju. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI - napisano.

>

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródła: OSP KSRG Wólka Rokicka, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie/Facebook, radio-lublin.pl