Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Andrzej pozuje na tle skoszonej trawy. Setki pozytywnych komentarzy od fanów
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:42

Andrzej pozuje na tle skoszonej trawy. Setki pozytywnych komentarzy od fanów

andrzej
Rolnik Info / materiały własne

Andrzej Onopiuk nie ustaje w umacnianiu więzi ze swoimi fanami na profilu na Facebooku. W ostatnim czasie znany i lubiany bohater serialu Rolnicy. Podlasie opublikował fotografię, gdzie pozuje na tle taczek ze skoszoną trawą. Rolnik zapytał również swoich fanów, w jaki sposób spędzają swój poranek.

Po wielu negatywnych komentarzach, które w ostatnim czasie pojawiały się na profilu Onopiuków, pod najnowszym zdjęciem wśród internautów w sposób zdecydowany dominował pogodny nastrój. Padło tylko jedno, niezbyt taktowne pytanie, sformułowane w bardzo bezpośredni sposób:

- A kiedy będą zęby?

Andrzej na tle skoszonej trawy pyta fanów o ich dzień

Lipiec i sierpień na wsi to czas wytężonej pracy, toteż utrzymywanie dobrego kontaktu z fanami w internecie z pewnością jest nie lada wyzwaniem dla Gienka i Andrzeja Onopiuków.

Mimo to w ostatnim czasie na facebookowym profilu bohaterów serialu Rolnicy. Podlasie pojawiło się zdjęcie Andrzeja pozującego na tle taczek ze świeżo skoszoną trawą.

Fotografię rolnik opatrzył opisem, zachęcając fanów do dyskusji:

- Cześć wszystkim a co rano u was słychać pozdrawiamy [[pis. oryg. - przy. red.]

Po ostatnich postach, w których dominowało wiele gorzkich słów i krytycznych opinii wytykających Onopiukom ich styl życia i decyzje, na najnowszy wpis internauci zareagowali w zdecydowanie pozytywny sposób.

>

Przedziwne słowa ze strony internauty

Komentarze pod najnowszą fotografią na profilu Onopiuków przypominały pogodę z fotografii Andrzeja - słoneczną i bez widoku burzowych chmur.

Jak to jednak bywa często w życiu, poza miłymi akcentami, nie trzeba długo czekać na gorzką pigułkę do przełknięcia. Wśród komentarzy pojawiły się przedziwne słowa jednego z internautów:

>

Trudno powiedzieć, dlaczego komentator odpowiedział tego typu pytaniem na pytanie Andrzeja dotyczące poranka swoich fanów.

Niewykluczone, że pytanie - zadane być może niezłośliwie - odnosiło się do kolejnych planów inwestycyjnych Onopiuków, po udanej zbiórce na wymarzoną belarkę.

Wiadome jest jedno - Andrzej i Gienek, pomimo wielu nieprzychylnych komentarzy, mają ogromne grono wiernych fanów, którzy szanują ich za autentyczność i codzienną pracę w zawodzie rolnika.

>

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: Facebook / Gienek i Andrzej

Tagi: Wieś Rolnicy