Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Zwierzęta > Emilia Korolczuk na odsiecz potrzebującym. Apel o adopcję wiejskich kotów
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:42

Emilia Korolczuk na odsiecz potrzebującym. Apel o adopcję wiejskich kotów

emilia korolczuk
YouTube.com / Ranczo Laszki

Emilia Korolczuk jest rolniczką, która swoją ogromną popularność w sieci zawdzięcza udziałowi w kultowym serialu Rolnicy. Podlasie. Duże zasięgi w mediach społecznościowych Emilia wykorzystuje w bardzo szlachetny sposób - w ostatnim czasie nagłośniła sprawę kociaków, które pilnie potrzebują nowych domów.

Rolniczka napisała na profilu Ranczo Laszki Emilia Korolczuk następujące słowa:

- My w ostatnich dwóch tygodniach przygarnęliśmy na Ranczo 3 kociaury, nie mamy już więcej sił, może ktoś coś???? [pis. oryg. - przyp. red.]

Emilia Korolczuk zawsze dba o dobro zwierząt

Uwielbiana przez widzów serialu Rolnicy. Podlasie Emilka Korolczuk z Laszek dała się poznać jako ogromna miłośniczka zwierząt - nie tylko kocha przebywać w ich towarzystwie, ale posiada też specjalistyczną wiedzę, dzięki której może należycie dbać o ich dobrostan.

Emilka nierzadko relacjonuje swoje codzienne życie w otoczeniu zwierząt gospodarskich na kanale na portalu YouTube.com, gdzie można zobaczyć m.in. kolczykowanie kóz, a nawet poród cielęcia.

Jak się jednak okazuje, słynna rolniczka z Podlasia ma serce otwarte na oścież nie tylko na swoich własnych podopiecznych, ale też na inne zwierzęta, które są w pilnej potrzebie.

W ostatnim czasie na profilu Ranczo Laszki Emilia Korolczuk pojawił się wpis rolniczki, w którym gorąco zachęca internautów do adopcji kociaków z jednego z podlaskich stowarzyszeń.

Koty do adopcji

Jak wyznała Emilka, na ranczu w Laszkach pojawiły się trzy nowe koty, które potrzebowały kochającego domu.

Rolniczka podzieliła się z internautami problemem, jakim jest znalezienie nowych właścicieli dla kocich dzieci, pisząc:

Koty, o których pisała Emilia, pochodzą z Kociego Rancza, czyli Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt As.

Post Emilki spotkał się z dużym zainteresowaniem i entuzjazmem jej fanów - niewykluczone, że dzięki sile internetu kolejne zwierzaki znajdą kochających właścicieli.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Facebook / Ranczo Laszki Emilia Korolczuk; YouTube.com / Ranczo Laszki