Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Emilka z "Rolnicy. Podlasie" spełnia swoje marzenia. Do stada dołączyła nowa cieliczka
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.06.2022 02:02

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" spełnia swoje marzenia. Do stada dołączyła nowa cieliczka

ranczo laszki emilia
YouTube.com / Ranczo Laszki

Emilia Korolczuk, znana z kultowego serialu Rolnicy. Podlasie, na swoim profilu na Facebooku podzieliła się ostatnio informacją o tym, że wyruszyła w podróż w Bieszczady. I choć wiele osób było przekonanych, że rolniczka zmierza na wakacyjny wypoczynek, to prawda okazała się być zgoła inna - Emilka pojechała na drugi koniec Polski po nowego zwierzaka.

Jak poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, nową mieszkanką Laszek stała się cieliczka Florka rasy jersey.

Emilka wyruszyła na południe Polski po Florkę

Emilka od zawsze znana była ze swojej niezrównanej miłości do zwierząt. Nie raz wyruszała w trasę, by przywieźć do Laszek zwierzęta - czasem te wymarzone, a czasami te, które potrzebowały pilnej pomocy.

Tym razem rolniczka spłatała fanom figla i opublikowała post, który przez wiele osób został odebrany jako zapowiedź wakacyjnego wypoczynku w Bieszczadach.

Dopiero wraz z kolejnym wpisem w mediach społecznościowych Emilia wyznała prawdę na temat prawdziwego celu swojej podróży.

Jak się bowiem okazało, wyruszyła w podróż na drugi koniec Polski po nowe zwierzę, jakim okazała się cieliczka rasy jersey. Zwierzak otrzymał urocze imię - Florka.

>

Zachwyt fanów

Na odzew tysięcy wiernych fanów słynnej rolniczki z Podlasia nie trzeba było długo czekać - internauci jednomyślnie wyrazili swój zachwyt nad małą Florką.

Wiele osób wskazało również, że przeczuwało, że Emilka nie jedzie w Bieszczady na wakacyjny odpoczynek, lecz po to, by poszerzyć swoje stado w Laszkach:

>

Wielu fanów zapewne nie może się doczekać nowego filmu na YouTube na kanale Ranczo Laszki, w którym Emilia przedstawi szerszej publiczności nową mieszkankę swojego gospodarstwa.

Trzeba przyznać, że mała cieliczka jest rzeczywiście prześlicznym zwierzakiem - z tak oddaną właścicielką jak Emilka z Rolnicy. Podlasie z pewnością znajdzie w Laszkach swój raj na ziemi.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: Facebook / Ranczo Laszki Emilia Korolczuk, YouTube.com / Ranczo Laszki