RolnikInfo.pl

YouTube.com / Ranczo Laszki

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" spełnia swoje marzenia. Do stada dołączyła nowa cieliczka

19 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Emilia Korolczuk, znana z kultowego serialu Rolnicy. Podlasie, na swoim profilu na Facebooku podzieliła się ostatnio informacją o tym, że wyruszyła w podróż w Bieszczady. I choć wiele osób było przekonanych, że rolniczka zmierza na wakacyjny wypoczynek, to prawda okazała się być zgoła inna - Emilka pojechała na drugi koniec Polski po nowego zwierzaka.

Jak poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, nową mieszkanką Laszek stała się cieliczka Florka rasy jersey.

Emilka wyruszyła na południe Polski po Florkę

Emilka od zawsze znana była ze swojej niezrównanej miłości do zwierząt. Nie raz wyruszała w trasę, by przywieźć do Laszek zwierzęta - czasem te wymarzone, a czasami te, które potrzebowały pilnej pomocy.

Tym razem rolniczka spłatała fanom figla i opublikowała post, który przez wiele osób został odebrany jako zapowiedź wakacyjnego wypoczynku w Bieszczadach.

Dopiero wraz z kolejnym wpisem w mediach społecznościowych Emilia wyznała prawdę na temat prawdziwego celu swojej podróży.

Jak się bowiem okazało, wyruszyła w podróż na drugi koniec Polski po nowe zwierzę, jakim okazała się cieliczka rasy jersey. Zwierzak otrzymał urocze imię - Florka.

undefined

Zachwyt fanów

Na odzew tysięcy wiernych fanów słynnej rolniczki z Podlasia nie trzeba było długo czekać - internauci jednomyślnie wyrazili swój zachwyt nad małą Florką.

Wiele osób wskazało również, że przeczuwało, że Emilka nie jedzie w Bieszczady na wakacyjny odpoczynek, lecz po to, by poszerzyć swoje stado w Laszkach:

undefined

Wielu fanów zapewne nie może się doczekać nowego filmu na YouTube na kanale Ranczo Laszki, w którym Emilia przedstawi szerszej publiczności nową mieszkankę swojego gospodarstwa.

Trzeba przyznać, że mała cieliczka jest rzeczywiście prześlicznym zwierzakiem - z tak oddaną właścicielką jak Emilka z Rolnicy. Podlasie z pewnością znajdzie w Laszkach swój raj na ziemi.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

  • Klamka zapadła. Rząd określił szesnaście nieuczciwych praktyk w handlu

  • Sześć worków z martwymi kurczakami. Porażające odkrycie w rzece

  • Nocna podróż samochodem przez wieś. Na drogę wtargnęła krowa

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: Facebook / Ranczo Laszki Emilia Korolczuk, YouTube.com / Ranczo Laszki

Tagi:

Podobne artykuły

Wieś

Dramatyczne sceny w Plutyczach, Gienek zabrany przez policję. AGROunia obiecuje pomoc
Czytaj więcej >

Wieś

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję
Czytaj więcej >

Wieś

"Gdzie podziękowania dla darczyńców?" Onopiukowie zabrali głos ws. belarki
Czytaj więcej >

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Gienek i Andrzej podczas codziennej pracy
Czytaj więcej >

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Wielkie zmiany u rolników w Plutyczach
Czytaj więcej >

Wieś

Pokazała zdjęcie po pracy w oborze. Internauta: "Rolnicy tylko dopłaty biorą i wszystko im Unia daje"
Czytaj więcej >
Magdalena Więckowska

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]