Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Lubelszczyzna: traktor z przyczepami wjechał w dom. Straż pożarna ruszyła na ratunek
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:41

Lubelszczyzna: traktor z przyczepami wjechał w dom. Straż pożarna ruszyła na ratunek

traktor dom
straz.lubartow.pl

Jak poinformowała Państwowa Straż Pożarna z Lubartowa, 30 lipca 2021 roku doszło do niebezpiecznego zdarzenia w województwie lubelskim: ciągnik rolniczy wraz z przyczepami wjechał w drewniany dom. Konstrukcja budynku została znacząco uszkodzona.

Warto podkreślić, że pomimo niepokojącego widoku, jaki powstał wskutek kolizji, żaden człowiek nie doznał uszczerbku na zdrowiu.

Traktor z przyczepami staranował dom

Do groźnego zdarzenia doszło w piątek 30 lipca 2021 roku w Maśluchach, gminie Uścimów, na terenie województwa lubelskiego.

O sprawie poinformowała Państwowa Straż Pożarna z Lubartowa. Druhowie przekazali w komunikacie, iż ciągnik wraz z dwiema przyczepami zjechał z drogi, uderzył w drzewo, a następnie staranował dom mieszkalny.

Masywny ciągnik z dodatkowym obciążeniem bez trudu naruszył konstrukcję starego, drewnianego domu.

Szczegóły zdarzenia

Jak relacjonuje Państwowa Straż Pożarna z Lubartowa, przybyli na miejsce druhowie zabezpieczyli miejsce zdarzenia, jak i konstrukcję zniszczonego budynku mieszkalnego.

Na obecną chwilę nie wiadomo, jaki był powód tego, że kierowca ciągnika stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Szczegółowy przebieg wypadków wyjaśniać będzie policja.

Strażacy nie podają, czy w momencie kolizji w domu znajdowali się ludzie. Do publicznej wiadomości przekazano, iż w wyniku zdarzenia nie ucierpiała żadna osoba.

Na miejscu działały zastępy straży pożarnej z JRG Lubartów, OSP KSRG Nowy Uścimów, OSP Krasne, OSP Maśluchy, a także zespół ratownictwa medycznego i funkcjonariusze policji.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: straz.lubartow.pl