RolnikInfo.pl > Wieś > Plutycze: Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" spotkał się z bohaterem "Rolnik szuka żony"
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 14.06.2022 02:02

Plutycze: Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" spotkał się z bohaterem "Rolnik szuka żony"

plutycze andrzej
Facebook / fot. Gienek i Andrzej

Gienek i Andrzej dzięki rozpoznawalności zyskanej dzięki serialowi Rolnicy. Podlasie codziennie przyjmują w swoim gospodarstwie dziesiątki gości. Wśród odwiedzających zdarzają się również znane osoby - w drugiej połowie lipca do Plutycz zawitał Dawid, uczestnik siódmej edycji programu Rolnik szuka żony.

Informacja o odwiedzinach młodego rolnika na Podlasiu pojawiła się na oficjalnym profilu Gienka i Andrzeja na portalu Facebook.

Goście z Rolnik szuka żony w Plutyczach

Gienek i Andrzej Onopiukowie stali się w ostatnim czasie jednymi z najpopularniejszych rolników w kraju. Mają zarówno wielu fanów, jak i krytyków, a popularność nierzadko ma dla nich dość gorzkie konsekwencje.

Dzięki swojej rozpoznawalności Gienek i Andrzej mogą jednak liczyć na nietypowe odwiedziny - pośród dziesiątek (a może nawet setek?) gości w Plutyczach pojawiają się postaci znane z innych formatów telewizyjnych.

Jakiś czas temu na profilu Gienka i Andrzeja na Facebooku pojawiła się informacja o wizycie Adama Kraśki znanego z pierwszej edycji programu Rolnik szuka żony. W drugiej połowie lipca rolnicy z Plutycz mieli okazję poznać kolejnego uczestnika popularnego show.

Wizyta Dawida u Andrzeja

Na facebookowym profilu Gienka i Andrzeja Onopiuków pojawiła się fotografia przedstawiająca młodszego z rolników wraz z Dawidem znanym z siódmej edycji Rolnik szuka żony.

W opisie do zdjęcia pojawiły się pozdrowienia dla Dawida. Trudno jednak powiedzieć, czy było to pierwsze spotkanie mężczyzn, czy też znali się osobiście jeszcze wcześniej.

Z postu na Facebooku nie wiemy również, czy bohater siódmej edycji Rolnik szuka żony miał okazję spotkać się ze starszym z rolników z Plutycz.

W komentarzach do fotografii niektórzy z internautów zaproponowali, by Andrzej - wiele wskazuje na to, że nadal bez damy swojego serca - wziął udział w kolejnej edycji Rolnik szuka żony.

Dawid, pomimo wielu wysiłków, zakończył program nie znalazłszy miłości wśród trzech kobiet, które zaprosił na swoje gospodarstwo.

>

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: Facebook / Gienek i Andrzej