RolnikInfo.pl

Facebook / fot. Gienek i Andrzej

Plutycze: Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" spotkał się z bohaterem "Rolnik szuka żony"

14 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Gienek i Andrzej dzięki rozpoznawalności zyskanej dzięki serialowi Rolnicy. Podlasie codziennie przyjmują w swoim gospodarstwie dziesiątki gości. Wśród odwiedzających zdarzają się również znane osoby - w drugiej połowie lipca do Plutycz zawitał Dawid, uczestnik siódmej edycji programu Rolnik szuka żony.

Informacja o odwiedzinach młodego rolnika na Podlasiu pojawiła się na oficjalnym profilu Gienka i Andrzeja na portalu Facebook.

Goście z Rolnik szuka żony w Plutyczach

Gienek i Andrzej Onopiukowie stali się w ostatnim czasie jednymi z najpopularniejszych rolników w kraju. Mają zarówno wielu fanów, jak i krytyków, a popularność nierzadko ma dla nich dość gorzkie konsekwencje.

Dzięki swojej rozpoznawalności Gienek i Andrzej mogą jednak liczyć na nietypowe odwiedziny - pośród dziesiątek (a może nawet setek?) gości w Plutyczach pojawiają się postaci znane z innych formatów telewizyjnych.

Jakiś czas temu na profilu Gienka i Andrzeja na Facebooku pojawiła się informacja o wizycie Adama Kraśki znanego z pierwszej edycji programu Rolnik szuka żony. W drugiej połowie lipca rolnicy z Plutycz mieli okazję poznać kolejnego uczestnika popularnego show.

Wizyta Dawida u Andrzeja

Na facebookowym profilu Gienka i Andrzeja Onopiuków pojawiła się fotografia przedstawiająca młodszego z rolników wraz z Dawidem znanym z siódmej edycji Rolnik szuka żony.

W opisie do zdjęcia pojawiły się pozdrowienia dla Dawida. Trudno jednak powiedzieć, czy było to pierwsze spotkanie mężczyzn, czy też znali się osobiście jeszcze wcześniej.

Z postu na Facebooku nie wiemy również, czy bohater siódmej edycji Rolnik szuka żony miał okazję spotkać się ze starszym z rolników z Plutycz.

W komentarzach do fotografii niektórzy z internautów zaproponowali, by Andrzej - wiele wskazuje na to, że nadal bez damy swojego serca - wziął udział w kolejnej edycji Rolnik szuka żony.

Dawid, pomimo wielu wysiłków, zakończył program nie znalazłszy miłości wśród trzech kobiet, które zaprosił na swoje gospodarstwo.

undefined

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

  • Wypadek podczas prac polowych. Kombajn przewrócił się na dach

  • Tragedia w gospodarstwie rolnym. Nie żyje 49-latek

  • Zderzenie kombajnu i samochodu osobowego. Policjanci zwrócili się do rolników

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: Facebook / Gienek i Andrzej

Tagi:

Podobne artykuły

Wieś

Dramatyczne sceny w Plutyczach, Gienek zabrany przez policję. AGROunia obiecuje pomoc
Czytaj więcej >

Wieś

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję
Czytaj więcej >

Wieś

"Gdzie podziękowania dla darczyńców?" Onopiukowie zabrali głos ws. belarki
Czytaj więcej >

Wieś

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" spełnia swoje marzenia. Do stada dołączyła nowa cieliczka
Czytaj więcej >

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Gienek i Andrzej podczas codziennej pracy
Czytaj więcej >

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Wielkie zmiany u rolników w Plutyczach
Czytaj więcej >
Magdalena Więckowska

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]