Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Maszyny > Podczas prac polowych zapalił się ciągnik. Rolnik doznał poparzeń
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:41

Podczas prac polowych zapalił się ciągnik. Rolnik doznał poparzeń

OSP Wiśniowa/Facebook
OSP Wiśniowa/Facebook

W miejscowości Wiśniowa Poduchowna (woj. świętokrzyskie) podczas prac polowych zapalił się ciągnik. Jak powiadomiono, podczas zdarzenia ranny został rolnik. Mężczyzna doznał poparzeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 14 lipca bieżącego roku w Wiśniowej Poduchownej w gminie Staszów. Strażacy ochotnicy z OSP Wiśniowa zostali zadysponowani do zdarzenia o godzinie 17:21.

Podczas prac polowych zapalił się ciągnik

Jak powiadomili strażacy ochotnicy z OSP Wiśniowa, podczas prac polowych doszło do pożaru instalacji elektrycznej w ciągniku.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Grzegorza Stawiarza, dowódcy Jednostki Ratownictwa Gaśniczego w PSP Staszowie w rozmowie z portalem tyna.info.pl, rolnikowi udało się ugasić pożar przy pomocy gaśnicy.

Rolnik został ranny

Podczas gaszenia pożaru rolnik doznał poparzeń dłoni. Jak przekazał Grzegorz Stawiarz, strażacy, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, udzielili rannemu rolnikowi pierwszej pomocy.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródła: OSP Wiśniowa/Facebook, tyna.info.pl