RolnikInfo.pl
Gienek i Andrzej - Rolnicy Podlasie

FOKUS TV/YouTube

Pracowity dzień w Plutyczach. Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" podziękowali fanom

26 Marca 2021

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

Gienek i Andrzej znani z programu "Rolnicy. Podlasie" nie zapomnieli o podziękowaniach dla swoich fanów, którzy kolejny raz postanowili pomóc rolnikom w pracach w ich domostwie. Rolnicy z Plutycz postanowili na poważnie zająć się swoim gospodarstwem.

Jeszcze na początku marca Genek i Andrzej z Plutycz podzielili się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych informacja, że wraz z nadchodzącą wiosną chcą rozpocząć prace w swoim gospodarstwie. Tym razem bohaterowie programu "Rolnicy. Podlasie" chcieli zająć się zrywaniem parkietu. Rolnicy w sieci zabronowali fanom, żeby pomogli im w pracach. Chętnym obiecali zapłacić "od rozrzutnika i wyżywienie", o czym więcej można przeczytać >tutaj<.

Pomoc w Plutyczach 

I jak się okazało, rolnicy z Plutycz mogli liczyć nie tylko na pomoc widzów, ale i na miłe towarzystwo. Gienek razem z Andrzejem podzielili się także zdjęciami z prac, które miały miejsce w ich gospodarstwie. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

[EMBED-3]

- Dziękujemy za tegoroczną pomoc w zrywaniu parkietu. Nie spodziewaliśmy się tylu chętnych. Dziękujemy za miłe towarzystwo - napisali zaskoczeni rolnicy w mediach społecznościowych.

Pod postem nie zabrakło ciepłych komentarzy, w których widzowie programu "Rolnicy. Podlasie" cieszyli się, że rolnicy mogli liczyć na pomoc dobrych ludzi, którzy poświęcili swój czas, żeby pomóc w odnawianiu swojego domostwa. 

Prace w gospodarstwie Gienka i Andrzeja 

Warto przypomnieć, że to niepierwsze "wiosenne prace", które za pośrednictwem mediów społecznościowych zauważyć można w Plutyczach. Również na początku miesiąca rolnicy chwalili się zdjęciami z pracy. Fanom nie od razu zostało zdradzone, co dzieje się w Plutyczach. Rolnicy podzielili się jedynie zdjęciem koparki, rozbudzając wyobraźnię swoich fanów. Najciekawsze pomysły zebrane zostały >tutaj<. 

Już kilka dni później Gienek i Andrzej wyjaśnili wszystkim, jakie prace prowadzone były w ich gospodarstwie. Nie zabrakło szczerych podziękowań dla wszystkich, którzy przyczynili się do przeprowadzenia inwestycji. 

Kolejny odcinek "Rolnicy. Podlasie"

Już w niedzielę o godzinie 20:00 będzie można obejrzeć trzeci odcinek nowego sezonu "Rolnicy. Podlasie". Już wiadomo, że w nowym odcinku będzie się działo. Przede wszystkim zapowiada się bardzo pracowity dzień w Plutyczach. Nie obejdzie się jednak bez problemów. Podczas przeprowadzania krów, jedna z nich ucieknie. Zarówno Gienek i Andrzej rzucą się w pościg za zwierzęciem. Poniżej zamieszamy zapowiedź nowego odcinka. 

Fot. Gienek i Andrzej/Facebook

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: YouTube/FokusTV, Facebook/Gienek i Andrzej

Podobne artykuły

emilka

Wieś

Fani Emilki zaskoczeni nową wiadomością. W "Rolnicy. Podlasie" pojawi się nowa bohaterka

Czytaj więcej >
pożar

Wieś

Awaria kombajnu. Sześć hektarów zboża poszło z dymem

Czytaj więcej >
gienek rolnicy podlasie

Wieś

"Rolnicy. Podlasie": Gienek trafił do szpitala. Przerwano nagrania

Czytaj więcej >

Wieś

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję

Czytaj więcej >
śmieci

Wieś

Zostawił stertę śmieci na łące rolnika. Zdradził go mały szczegół

Czytaj więcej >
odrolnienie

Wieś

Rolniczka chce zablokować odrolnienie ziemi. Zaskakujący powód

Czytaj więcej >