rolnicy podlasie
Facebook / Gienek i Andrzej
Autor Magdalena Więckowska - 2 Marca 2021

Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" oferują fanom pizzę za pomoc w swoim domostwie

Gienek i Andrzej z serialu "Rolnicy. Podlasie" opublikowali na swoim facebookowym wpis, w którym informują fanów o tym, że zamierzają zdzierać parkiet w swoim domu. Jak się okazało, za pomoc oferują zapłatę "od rozrzutnika" i pizzę.

Od momentu emisji pierwszych odcinków serialu Rolnicy. Podlasie Andrzej i Gienek nie narzekają na samotność w Plutyczach - odwiedzają ich dziesiątki fanów. Czy obietnica pomocy dwóm sympatycznym rolnikom i zjedzenie wspólnej pizzy sprawią, że do ich gospodarstwa zjedzie się jeszcze większa rzesza fanów?

Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zapowiadają zrywanie parkietu

Gienek i Andrzej mają własny styl - ich autentyczność przysparza im tylu sympatyków, co krytyków. Wiele osób komentowało w sieci fakt, że Andrzej i Gienek nie mają łazienki, a jedynie wychodek na zewnątrz budynku. Inni zarzucali brak dbałości o domostwo.

Andrzej i Gienek, jedni z najpopularniejszych rolników w kraju pokazali w swoim najnowszym wpisie na Facebooku, że nadchodząca wiosna będzie czasem zmian w Plutyczach:

Wiosna coraz bliżej dlatego czas zrywać parkiet, może jest ktoś chętny do pomocy? zapraszamy [pis. oryg.]

Emilka z Emilka z "Rolnicy. Podlasie" straciła cierpliwość. Fani serialu nie dają jej spokojuCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

Nietuzinkowa zachęta do pomocy

Choć do odwiedzin w Plutyczach nie trzeba nikogo zachęcać, to Andrzej i Gienek w tym samym wpisie na swoim facebookowym profilu napisali:

Oczywiście za pomoc zapłacimy od rozrzutnika i wyżywienie, na przykład pizza. Co Wy na to? [pis. oryg.]

Pod wpisem rolników pojawiło się ponad dwieście komentarzy, w których fani serialu Rolnicy. Podlasie w miłych słowach deklarują pomoc. W wielu przypadkach przeszkodą okazuje się być odległość - wszak Andrzej i Gienek mają sympatyków na terenie całego kraju.

Bardzo lubimy was oglądać całą rodziną jak by było bliżej to jak najbardziej [pis. oryg.]

Oglądając Was przypominam sobie pracę w gospodarswie.Lubilam to .Chetnie ale duza odleglosc.Zostaja wspomnienia.Pozdrawiam cieplutko [pis. oryg.]

Zaraz pół Polski się zjedzie do pomocy [pis. oryg.]

Jak sądzicie, czy w Plutyczach zrobi się jeszcze bardziej tłoczno wiosną, gdy przyjdzie odpowiedni moment na zrywanie parkietu u Andrzeja i Gienka?

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Następny artykuł