rolnicy podlasie
Facebook / Ranczo Laszki Emilia Korolczuk
Autor Magdalena Więckowska - 20 Lutego 2021

Tajemnicze kręgi nad ranczem Emilki z "Rolnicy. Podlasie". Rolniczka zapytała internautów

Jedna z najbardziej popularnych bohaterek serialu "Rolnicy. Podlasie" pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się swoim życiem z fanami. Ostatnio Emilka z Laszek opublikowała na swoim profilu fotografię przedstawiającą kręgi na niebie.

W opisie do zdjęcia gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie" zapytała internautów:

- ???Jakiś pomysł na tajemnicze kręgi??? [pis. oryg.]

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" pyta o kręgi na niebie

Na zimowym, błękitnym niebie nad ranczem Laszki na Podlasiu wszystko widać jak na dłoni. Emilka, znana z serialu "Rolnicy. Podlasie" często pojawia się na pastwisku, by doglądać swoich krów, a w ciągu dnia może dzięki temu obserwować zmieniającą się naturę.

Na swoim facebookowym profilu poświęconym gospodarstwie w Laszkach Emilia Korolczuk podzieliła się dość niecodzienną fotografią. Na bezchmurnym niebie widać jasne kręgi. Rolniczka, nie znając pochodzenia tych znaków, zdecydowała się zapytać o zdanie internautów.

Magda z Magda z "Rolnik szuka żony" ogłosiła zaręczyny. Teraz przed rolniczką unieważnienie ślubu kościelnegoCzytaj dalej

Jak się można było spodziewać, pod postem rolniczki pojawiły się setki komentarzy - wśród nich wiele takich, które wyjaśniły Emilce, skąd mogły wziąc się tajemnicze kręgi nad Laszkami. Okazało się, że dzięki odpowiedziom fanów niewyjaśnione znaki po chwili nabrały dość oczywistego znaczenia.

Internauci z odsieczą

Jeden z internautów, najprawdopodobniej zaznajomiony z tematem, od razu odpowiedział w komentarzu:

- Wojsko.Prawdopodobnie to ten już od paru dni lata w tamtych okolicach. Niebo północne, wschód czy zachód? [pis. oryg.]

Rolniczka odpowiedziała, iż znaki pojawiły się na zachodniej stronie gospodarstwa. Fan odpisał:

- mniej więcej na zachód od Białegostoku jest strefa lotów NATO i dość często można tam zaobserwować wojskowe samoloty podczas ćwiczeń [pis. oryg.]

Poza informacją od zorientowanego internauty pojawiły się również żartobliwe słowa innych fanów inspirowane ostatnimi Walentynkami:

- Andrzejkowi nie wyszło serduszko do emilki bo jastrząb źle wytresować gołębie [pis. oryg.]

Jak sądzicie, kto miał rację?

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Następny artykuł