Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > "Rolnicy. Podlasie". Fani martwią się o zdrowie Andrzeja z Plutycz
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 04.03.2024 17:04

"Rolnicy. Podlasie". Fani martwią się o zdrowie Andrzeja z Plutycz

Andrzej Onopiuk
fot. East News/AGENCJA SE

Andrzej Onopiuk to jeden z najbardziej popularnych uczestników programu "Rolnicy. Podlasie". Rolnik, który przejął po ojcu 50 ha gospodarstwa oraz sporą liczbę zwierząt, teraz samodzielnie trzyma pieczę nad dalszym rozwojem swojej darowizny. Ostatnio gospodarstwem zajmował się brat Jarek, który wyjawił, że Andrzej jest w sanatorium na wypoczynku, ale czy na pewno? Fani martwią się tym, że może grozić Andrzejowi poważny zabieg.

Andrzej wyjechał się zregenerować?

Główny i najbardziej lubiany bohater kultowego serialu o rolnikach, emitowanego w Focus TV ostatnio nagle zniknął z programu "Rolnicy. Podlasie", ale również z prowadzonego na YouTube kanału o życiu na wsi. Jak się okazuje, Andrzej Onopiuk wyjechał na rehabilitację do sanatorium w Szklarskiej Porębie. Praca na 50 hektarowym gospodarstwie, które otrzymał od Gienka, nie należy do łatwych. 

Do tego jeszcze dochodzi dopilnowanie stada licznych zwierząt, które wymagają opieki. To właśnie trudy i znoje ciężkiej pracy, spowodowały problemy ze zdrowiem Andrzeja.

Nie żyje 42-letni rolnik. Tragedia podczas pracy w gospodarstwie

Pobyt w sanatorium pokrzyżował plany Andrzeja

W jednym z ostatnich filmów na kanale Andrzeja i Gienka na YouTube, zamiast głównych bohaterów, pojawił się znany wszystkim Jarek. Zastępca Andrzeja Onopiuka przyjechał sprawować pieczę nad gospodarstwem i przy okazji naprawiał ciągnik brata. Podczas nagrywania filmu, brat Andrzeja uchylił rąbka tajemnicy i powiedział wszystkim, gdzie przebywa ulubieniec widzów.

Andrzejek nam je zostawił, bo pojechał na wczasy. Ciągnik pod moją opieką - poinformował fanów Jarek

Podczas gdy Andrzej Onopiuk korzystał z zabiegów rehabilitujących w Szklarskiej Porębie, w całej Polsce trwały strajki rolników. Fani zastanawiali się, czy znany z TV Focus rolnik także weźmie udział w protestach. Długo nie uzyskali odpowiedzi, aż do dnia, w którym Andrzej na Facebooku opublikował post.

Andrzejowi grozi poważna operacja?

9 lutego br. na profilu Andrzeja Onopiuka w mediach społecznościowych pojawił się wpis, który wyjaśnił widzom nieobecność Andrzeja na organizowanych wówczas protestach rolniczych w jego okolicy. 

Chociaż nie uczestniczyliśmy w dzisiejszym strajku ogólnopolskim, wspieramy działania rolników. W pełni popieramy postulaty, o które wszyscy walczymy. Mówimy 3 razy STOP: Zielonemu Ładowi, importowi produktów rolnych z Ukrainy oraz ograniczeniu hodowli w Polsce - czytamy w poście na Facebooku Andrzeja i Gienka z Plutycz

Zaskoczeni fani natychmiast zareagowali. W komentarzach pojawił się wpis dotyczący zdrowia Andrzeja. Internauta zdziwiony informacją przekazaną przez Jarka napisał:

Andrzej na chorego nie wyglądał - skomentował obserwator Andrzeja i Gienka 

Odzew innych komentujących był natychmiastowy. Internauci piszą, że "nie zawsze wygląd się zgadza ze zdrowiem", a do sanatorium Andrzej dostał skierowanie, dlatego pojechał. Komentarz wiernej fanki odnośnie zdrowia Andrzeja i Gienka z Plutycz, szczególnie przykuł naszą uwagę.

Pan Andrzej potrzebuje wypoczynku. Za dużo dźwiga, ciężko pracuje. Oby nie nabawił się z tego dźwigania przepukliny żołądka. Pan Gienek również. Mam nadzieję, że ścięgno się nadgoiło i nie trzeba będzie operować – przekazała zmartwiona fanka w komentarzu na profilu Andrzeja i Gienka w mediach społecznościowych

Fani wyraźnie martwią się zdrowiem swoich ulubieńców z programu "Rolnicy. Podlasie" i radzą, by bohaterowie nie przemęczali się, gdyż może to grozić pojawieniem się na stole operacyjnym.