Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > "Rolnicy. Podlasie". Szampan i złote konfetti w Plutyczach. Andrzej świętuje
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 25.05.2024 16:47

"Rolnicy. Podlasie". Szampan i złote konfetti w Plutyczach. Andrzej świętuje

Rolnicy. Podlasie
Fot. Focus TV/Facebook

Zakończyło się ogromne przedsięwzięcie na podwórku Andrzeja i Gienka Onopiuków w Plutyczach. Po ich wiecznie zabłoconym podwórku nie ma ani śladu. Modernizacja obejścia znanych rolników była filmowana, a widzowie mogli podziwiać prace na kanale Focus TV oraz na kanale Gienek i Andrzej Plutycze na YouTube. Kolejny zwiastun "Rolnicy. Podlasie" ukazuje uroczyste świętowanie zakończenia prac. Szampan lał się strumieniami, a wstęgę na bramie przeciął sam Andrzej.

"Rolnicy. Podlasie". Koniec remontu u Andrzeja Onopiuka

Popularność rolników z Plutycz jest tak wielka, że fani zjeżdżali z całego kraju, by poznać Andrzeja i Gienka. Jedyną przeszkodą było podwórko całe w błocie, które uniemożliwiało wejście i zwiedzanie gospodarstwa Onopiuków.

Rolnicy wychodząc problemom na przeciw, postanowili zająć się modernizacją swojego podwórza. Błoto wywieziono ciężkimi sprzętami i ułożono kostkę. Wszystkie etapy mogliśmy oglądać na kanale rolników na YouTube. Właśnie opublikowano nowy film z ostatnim, piątym etapem prac- sprzątaniem bloczków cementowych z podwórka. Andrzejowi jak zwykle pomagał brat Jarek.
 

Rolniku, masz czas do 31 maja. Za brak tych dokumentów możesz stracić ubezpieczenie

Świętowanie w Plutyczach

Remonty i modernizacje w Plutyczach zostały już zakończone. Cieszą się nie tylko Andrzej, Gienek i Jarek, lecz również przyjaciele rodziny i wszyscy, którzy czynnie brali udział w ulepszaniu podwórka Onopiuków.

ZOBACZ:https://rolnikinfo.pl/andrzej-onopiuk-zrywa-parkiet-internauci-grzmia-wszystko-psuje-is-wac-110524

Niedawno ukazał się zwiastun najnowszego odcinka “Rolnicy. Podlasie”, w którym widzowie obejrzą już jutro uroczyste otwarcie nowego podwórka w Plutyczach 39. W krótkim filmiku ewidentnie widać, że Andrzej z ojcem i bratem są zadowoleni z kostki na podwórku. 

Marcin z ekipą zrobił idealnie moje podwórko. Tak jak powinno być – radował się Andrzej.
Z podwórka jestem bardzo zadowolony. Kostka jest bardzo fajna – wyznał Gienek.

Swoje trzy grosze dodał również Jastrząb, który jest zachwycony tym, że wreszcie będzie mógł odwiedzać Onopiuków i nie będzie na bosaka od nich wychodzić.

A ja też jestem zadowolony, że w skarpetkach nie będę z tego bagna więcej wychodzić – przyznał Jastrząb.

Szampan i konfetti w Plutyczach

Jak na uroczyste świętowanie zakończenia prac modernizacyjnych, nie mogło zabraknąć również szampana i konfetti, które wystrzeliło w momencie oficjalnego przecięcia wstęgi powieszonej na bramie wjazdowej. Zaszczytnie wstęgę przeciął Andrzej, a Jarek zaś otwierał szampana. Gienek z Jastrzębiem zajęli wystrzeleniem złotych płatków konfetti. Mężczyźni polali szampanem również kostkę, aby ta się nie rozeszła.

Trzeba wypić za remont domu i żeby ten bocian ci w końcu coś przyniósł. Za wesele! – oznajmił Jarek Onopiuk.

Rolnikom we wszystkich pracach pomagał Marcin, który zjawił się także w kulminacyjnym momencie i uczestniczył w świętowaniu u Onopiuków.

Różne prace się trafiały, w specyficznych miejscach, ale w tak specyficznym, jak tutaj to jeszcze nie pracowałem – powiedział Marcin.

Jak Wam się podoba nowy wygląd podwórka Andrzeja i Gienka Onopiuków?